reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Finał „You Can Dance - Po prostu tańcz!” 9

dodano: 2016-05-18 19:31 | aktualizacja: 2016-05-18 21:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN You Can Dance - Po prostu tańcz! W środę, 18 maja br. o godzinie 21:30 w telewizji TVN zostanie wyemitowany czternasty odcinek dziewiątego sezonu programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!” (więcej tutaj). Będzie to odcinek finałowy. O wygraną walczą Aleksandra Borkowska i Stefano Silvino. W jury widowiska zasiadają Ida Nowakowska-Herndon, Maciej Florek „Gleba”, Agustin Egurrola i Michał Piróg, a gospodynią programu jest Patrycja Kazadi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wielkim finale dowiemy się kto to wygra 100 tysięcy złotych oraz stypendium w światowej, renomowanej szkole tańca. W tym sezonie na zwycięzcę czeka dodatkowa nagroda niespodzianka, ale producenci widowiska na razie nie zdradzają co to będzie. Decyzja kto zostanie zwycięzcą dziewiątej edycji tanecznego show leży w rękach widzów.

Wszyscy uczestnicy staną na scenie i wykonają zapierający dech w piersiach zbiorowy performance do piosenki Guns'n'Roses „Welcome to the jungle”. Dwoje tancerzy z czternastki będzie miało wyjątkową okazję raz jeszcze zatańczyć w duecie z finalistami, którzy walczą o zwycięstwo. Aleksandra Borkowska i Stefano Silvino sami wybiorą sobie partnerów. Kogo zaprosili do tego bardzo ważnego występu? Czym był podyktowany ich wybór? Tego dowiemy się oglądając TVN.

Aleksandra Borkowska w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: Piotr Mizerski/TVN

Patrycja Kazadi w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: Cezary Piwowarski/TVN

Patrycja Kazadi w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: TVN

Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: Cezary Piwowarski/TVN

Maciej Florek „Gleba”, Agustin Egurrola, Aleksandra Borkowska, Michał Piróg, Stefano Silvino i Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: TVN

Maciej Florek „Gleba” i Ida Nowakowska-Herndon w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, foto: Cezary Piwowarski/TVN


Dwoje finalistów zatańczy 3 zjawiskowe duety, a dwanaścioro tancerzy, którzy powrócą na scenę, zaprezentuje choreografię stworzoną do najnowszego singla Justina Timberlake’a „Can’t stop the feeling”.

Jak w każdym finałowym odcinku „You Can Dance - Po prostu tańcz!” producenci przygotowali specjalne, gościnne występy. Tym razem zobaczymy grupę Caro Dance. Wielu członków tej formacji było uczestnikami programu, między innymi zwycięzca 7. edycji - Brian Poniatowski. Ci utalentowani tancerze, którzy wielokrotnie zdobywali mistrzostwo świata, teraz wystąpią na żywo w „You Can Dance - Po prostu tańcz!” w mistrzowskiej prezentacji.

Kolejnym gościem specjalnym, który stworzy imponujące układy taneczne, będzie Jerome Esplana - czołowy kanadyjski choreograf, który w 2015 roku wystąpił jako tancerz w filmie Disney'a „Następcy”. Jerome prowadził warsztaty na całym świecie, m.in. w Chinach, Filipinach, Niemczech, Portugalii, Meksyku, Hiszpanii oraz Francji. Co pokaże na scenie polskiego „You Can Dance”? Jakie układy taneczne przygotuje dla dwójki finalistów? Przekonamy się oglądając TVN.

„You Can Dance - Po prostu tańcz!” - sezon 9., emisja w środy o 21:30 w TVN (TVN HD). Program mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...