reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hip Hop TV w sieciach Vectra i Toya

dodano: 2016-05-24 11:49 | aktualizacja: 2016-05-24 13:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Hip Hop TV 1 czerwca br. kanał muzyczny Hip Hop TV zostanie udostępniony dla około 1 mln nowych odbiorców - poinformował nadawca. Umowy na dystrybucję programu stacji Grupa ZPR Media podpisała z kolejnymi operatorami kablowymi i IPTV, m.in. z firmami Vectra i Toya (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Hip Hop TV wystartował 23 marca br. (więcej tutaj) Od czerwca br. pojawi się w kolejnych sieciach kablowych oraz IPTV - największe z nich to Vectra (ponad 620 tys. odbiorców zyskujących dostęp do Hip Hop TV) oraz Toya (ponad 116 tys. odbiorców).

- Cieszymy się, że nasi partnerzy z firm Vectra i Toya jako jedni z pierwszych docenili wartość nowego muzycznego kanału Grypy ZPR Media. Na tę chwilę pozyskaliśmy już łącznie 24 partnerów kablowych oraz IPTV i w dalszym ciągu pracujemy nad poszerzaniem dystrybucji Hip Hop TV

- mówi Dominik Tzimas, doradca zarządu Grupy ZPR Media do spraw dystrybucji kanałów telewizyjnych, odpowiedzialny za kontakty z kluczowymi klientami.


Dodajmy, iż program Hip Hop TV dostępny jest już także m.in. w sieciach należących do firm SGT S.A. (Jambox) (więcej tutaj), Elsat (więcej tutaj), Tel-Kab Pruszków i Supermedia, w wersji niekodowanej za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird (13°E) oraz na platformie multimedialnej EskaGO. Wkrótce ma pojawić się również w sieci Asta-Net (więcej tutaj).

Kanał Hip Hop TV udostępniony zostanie dla około 1 mln nowych odbiorców, foto: Delegata


Hip Hop TV to pierwszy polski kanał telewizyjny dedykowany muzyce hiphopowej. Dyrektorem programowym stacji jest Tomasz Kleyff, znany pod pseudonimem „CNE” („Człowiek Nowej Ery”) -  raper, prezenter oraz producent telewizyjny. Dystrybutorem Hip Hop TV jest Delegata (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...