reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Delegata dystrybutorem kanału WP1

dodano: 2016-05-25 13:08 | aktualizacja: 2016-05-25 14:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Delegata/satkurier.pl

WP1 WP 1 logo tymczasowe z materiałów spółki Delegata maj 2016 roku Firma Delegata, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych, poinformowała o powiększeniu swojej oferty o szykujący się do startu kanał WP1, za który odpowiada należąca do Grupy Wirtualna Polska (Wirtualna Polska Holding) firma WP1 Sp. z o.o. (więcej tutaj) Stacja ma pojawić się w uruchamianym właśnie ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) oraz w sieciach kablowych i IPTV. Na razie nie wiadomo, czy znajdzie się również w przekazie satelitarnym, w pakietach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, uniwersum programowe kanału WP1 obejmować ma różnorodne gatunki i formy telewizyjne: od rozrywki, przez filmy fabularne, dokumenty, programy publicystyczne, po sport i formaty reality tv. WP1 chce zaproponować widzom m.in. emitowany na żywo ze studia telewizyjnego Grupy Wirtualna Polska codzienny magazyn publicystyczny „Dzieje się w Polsce”, codzienny magazyn reportażowo-interwencyjny „Interakcja”, pasma dokumentalno-lifestylowe oraz filmowo-serialowe. Oferta programowa WP1 ma być skierowana do możliwie szerokiego spektrum widowni telewizyjnej, a także, w myśl przyjętej przez WP1 koncepcji „Program 360°”, do użytkowników Internetu, którzy znajdą się w sferze oddziaływania programu WP1 przez ścisłą współpracę kanału TV z Grupą Wirtualna Polska.

Grupa Wirtualna Polska Holding oferuje już internetowe kanały telewizyjne. Na zdjęciu aktorka Katarzyna Cichopek i dziennikarka Barbara Pasek w programie stacji wp.tv, foto: Wirtualna Polska Holding


Grupa Wirtualna Polska Holding tworzy portale wp.pl i o2.pl oraz wiele serwisów internetowych. W ramach tych serwisów Wirtualna Polska produkuje także materiały wideo, przeznaczone m.in. dla internetowych kanałów telewizyjnych (serwisów wideo), takich jak np. wp.tv czy Pudelek.tv. Programy przygotowane dla nich emitowały także tradycyjne stacje telewizyjne. Do grupy należą również m.in. internetowe stacje radiowe OpenFM i PolskaStacja (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w ofercie Delegaty są już takie kanały jak (więcej tutaj): Fokus TV, Polo TV, Vox Music TV, Eska TV, Eska TV HD, Hip Hop TV, Nowa TV (TV#), Metro, TV Republika, Docubox HD, Fightbox HD, Fashion TV, Fashion TV HD, Redlight HD, MCM Top, RFM TV, Mezzo, Mezzo Live HD, France 24 Francais, France 24 English, France 24 Arabic, MyZen.tv i The Museum Channel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...