reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport 2 i 3 w UPC. Ile kosztuje dostęp?

dodano: 2016-05-30 17:03 | aktualizacja: 2016-06-03 16:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD 10 czerwca br. rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016. We Francji zobaczymy również naszych Orłów z Lewandowskim na czele. Obecnie polscy piłkarze przygotowują się do swojego pierwszego spotkania – z Irlandią Północną. Abonenci telewizji cyfrowej UPC będą mogli uzyskać dostęp do pakietu dwóch kanałów premium HD, tj. Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Zobacz, w jakiej cenie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Klienci oferty telewizji cyfrowej UPC Polska będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich meczów Mistrzostw Europy 2016 za 99 zł brutto, bez reklam i dodatkowych opłat za aktywację. Dzięki temu fani piłki nożnej zobaczą wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016, w tym spotkania rozgrywane przez reprezentację Polski

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 to aż 51 meczów na żywo, a wszystkie dostępne będą w pakiecie dwóch kanałów premium HD, tj. Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

W kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 pokazane zostanie ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych reprezentacji Europy. Wszystkim 51 transmitowanym meczom towarzyszyć będą wielogodzinne studia prowadzone na żywo. Komentować będą dziennikarze i eksperci tacy jak: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober, Jacek Zieliński czy Czesław Michniewicz.

Rozpoczęcie przez UPC sprzedaży pakietu Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 jest zaplanowane na 3 czerwca br. (piątek).

Aktualizacja:

3 czerwca br. w UPC Polska ruszyła sprzedaż pakietu kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w HD za 99 zł. Informacje o tym, jak zamawiać, są dostępne na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.

Transmisja odbędzie się na kanałach Polsat Sport 2 (pozycja 91) i Polsat Sport 3 (pozycja 92) niezależnie od typu posiadanego dekodera.

Ponadto, na czas mistrzostw przesunięciu ulega część kanałów sportowych: kanały dedykowane Euro 2016 (Polsat Sport 2 oraz Polsat Sport 3) będą dostępne w sekcji kanałów sportowych na następujących pozycjach:

Polsat Sport 2 HD:
559 – UPC Mediabox, MediaModuł CI+,
505 – Horizon i Kaon;

Polsat Sport 3 HD:
560 – UPC Mediabox, MediaModułu CI+,
506 – Horizon i Kaon.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Odbiornik Apebox C2 4K Combo

Apebox C2 4K Combo - mały, tani odbiornik UHD 4K...

350 zł Więcej...
reklama