reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w SD i HD w Vectrze

dodano: 2016-06-01 13:26 | aktualizacja: 2016-08-01 03:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Vectra/satkurier.pl

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD Vectra udostępni swoim abonentom kanały Polsat Sport 2, Polsat Sport 2 HD, Polsat Sport 3 i Polsat Sport 3 HD, w których pokazane zostaną wszystkie mecze tegorocznych, piłkarskich mistrzostw Europy we Francji. Stacje będą dostępne za 49,90 zł przy zakupie oferty telefonii mobilnej w planie Bez Limitu i 15 GB LTE. Standardowa oferta będzie kosztować 99,90 zł. - Dodatkowo jako jeden z nielicznych operatorów na rynku, Vectra udostępni widzom możliwość śledzenia piłkarskich emocji również bez dodatkowych opłat przy zakupie wybranych ofert - czytamy w komunikacie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeszcze w tym tygodniu Vectra uruchomi sprzedaż pakietów, zawierających dostęp do mistrzostw Europy 2016. Jak czytamy w komunikacie, abonenci operatora będą mogli skorzystać z oferty, dzięki której obejrzą wszystkie 51 meczów na żywo bez reklam w cenie wybranych usług lub paczek usług.

Vectra oferuje również możliwość zakupu pakietu Sport na Ostro (gdzie jest 16 programów sportowych o różnej tematyce) wraz z kanałami Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w cenie 19,90 zł. Inną propozycją jest możliwość zakupu nowych, sportowych kanałów Telewizji Polsat (należącej do Cyfrowego Polsatu) wraz z nową ofertą telefonii mobilnej Plan bez limitu z 15 GB Internetem. Decydując się na tę opcję abonenci otrzymają możliwość skorzystania z oferty w cenie 49,90 zł. Dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będzie również sprzedawany w opcji standardowej za 99,90 zł.

Kanały Polsat Sport 2, Polsat Sport 2 HD, Polsat Sport 3 i Polsat Sport 3 HD pojawią się w sieci Vectra. Na zdjęciu aktor Wojciech Mecwaldowski (w środku) w kampanii operatora, foto: Vectra


Mecze piłkarskie emitowane w kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będzie można oglądać zarówno w jakości HD (odpowiednio na kanałach 250. i 251.), jak również SD (odpowiednio na kanałach 252. i 253.). Wersje SD i ich odpowiedniki w HD będą miały identyczne ramówki.

Zakupów będzie można dokonywać online, korzystając ze strony internetowej Vectry, telefonicznie oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta (BOK).

W kanałach Polsat Sport 2 (SD/HD) i Polsat Sport 3 (SD/HD) kibice obejrzą wszystkie 51 meczów, ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca, ekskluzywne materiały ze spotkań, a także pobyt reprezentacji Polski we Francji, wielogodzinne studia z obszernymi analizami komentatorów, ekspertów i gości specjalnych. Stacje te rozpoczną nadawanie 10 czerwca br. (więcej tutaj)

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta Vectry powiększyła się m.in. o takie stacje jak: Hip Hop TV (więcej tutaj), Eleven, Eleven Sports (więcej tutaj), UA|TV (więcej tutaj), DW (Deutsce Welle) i Polsat Viasat History HD. Operator pracuje również nad uruchomieniem własnej stacji sportowej (więcej tutaj). Dodajmy, iż w czerwcu br. abonenci Vectry mogą w ramach otwartego okna oglądać kanały Fox i Fox Comedy oraz aplikację Fox Play (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama