reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w SD i HD w Vectrze

dodano: 2016-06-01 13:26 | aktualizacja: 2016-08-01 03:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Vectra/satkurier.pl

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD Vectra udostępni swoim abonentom kanały Polsat Sport 2, Polsat Sport 2 HD, Polsat Sport 3 i Polsat Sport 3 HD, w których pokazane zostaną wszystkie mecze tegorocznych, piłkarskich mistrzostw Europy we Francji. Stacje będą dostępne za 49,90 zł przy zakupie oferty telefonii mobilnej w planie Bez Limitu i 15 GB LTE. Standardowa oferta będzie kosztować 99,90 zł. - Dodatkowo jako jeden z nielicznych operatorów na rynku, Vectra udostępni widzom możliwość śledzenia piłkarskich emocji również bez dodatkowych opłat przy zakupie wybranych ofert - czytamy w komunikacie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeszcze w tym tygodniu Vectra uruchomi sprzedaż pakietów, zawierających dostęp do mistrzostw Europy 2016. Jak czytamy w komunikacie, abonenci operatora będą mogli skorzystać z oferty, dzięki której obejrzą wszystkie 51 meczów na żywo bez reklam w cenie wybranych usług lub paczek usług.

Vectra oferuje również możliwość zakupu pakietu Sport na Ostro (gdzie jest 16 programów sportowych o różnej tematyce) wraz z kanałami Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w cenie 19,90 zł. Inną propozycją jest możliwość zakupu nowych, sportowych kanałów Telewizji Polsat (należącej do Cyfrowego Polsatu) wraz z nową ofertą telefonii mobilnej Plan bez limitu z 15 GB Internetem. Decydując się na tę opcję abonenci otrzymają możliwość skorzystania z oferty w cenie 49,90 zł. Dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będzie również sprzedawany w opcji standardowej za 99,90 zł.

Kanały Polsat Sport 2, Polsat Sport 2 HD, Polsat Sport 3 i Polsat Sport 3 HD pojawią się w sieci Vectra. Na zdjęciu aktor Wojciech Mecwaldowski (w środku) w kampanii operatora, foto: Vectra


Mecze piłkarskie emitowane w kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będzie można oglądać zarówno w jakości HD (odpowiednio na kanałach 250. i 251.), jak również SD (odpowiednio na kanałach 252. i 253.). Wersje SD i ich odpowiedniki w HD będą miały identyczne ramówki.

Zakupów będzie można dokonywać online, korzystając ze strony internetowej Vectry, telefonicznie oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta (BOK).

W kanałach Polsat Sport 2 (SD/HD) i Polsat Sport 3 (SD/HD) kibice obejrzą wszystkie 51 meczów, ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca, ekskluzywne materiały ze spotkań, a także pobyt reprezentacji Polski we Francji, wielogodzinne studia z obszernymi analizami komentatorów, ekspertów i gości specjalnych. Stacje te rozpoczną nadawanie 10 czerwca br. (więcej tutaj)

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta Vectry powiększyła się m.in. o takie stacje jak: Hip Hop TV (więcej tutaj), Eleven, Eleven Sports (więcej tutaj), UA|TV (więcej tutaj), DW (Deutsce Welle) i Polsat Viasat History HD. Operator pracuje również nad uruchomieniem własnej stacji sportowej (więcej tutaj). Dodajmy, iż w czerwcu br. abonenci Vectry mogą w ramach otwartego okna oglądać kanały Fox i Fox Comedy oraz aplikację Fox Play (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...