reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP ABC wkrótce w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2016-06-04 00:02 | aktualizacja: 2016-06-04 16:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Lider/forum.satkurier.pl (Mr.Chiquita)/satkurier.pl

TVP ABC Oferta platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat ma powiększyć się o kolejny kanał Telewizji Polskiej - już wkrótce abonenci zyskają bowiem dostęp do TVP ABC, stacji, która swoją ofertę kieruje do dzieci. Przypomnijmy, iż ten kanał publicznego nadawcy zadebiutował na rynku 15 lutego 2014 roku (więcej tutaj). Zarówno operator jak i nadawca od początku zapewniali, iż trwają rozmowy na temat pojawienia się tej stacji w pakietach platformy (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzenie TVP ABC do oferty Cyfrowego Polsatu zapowiedział w rozmowie z magazynem „TV Lider” w aktualnym wydaniu 4-5/2016 Maciej Stanecki, wiceprezes Telewizji Polskiej.

- Zdajemy sobie sprawę ze szczególnej roli Telewizji Polskiej w zakresie produkcji i współprodukcji filmów animowanych. Dzisiaj naprawdę wybitni animatorzy pracują głównie na rzecz zagranicznych producentów, ponieważ polski rynek się skurczył. Bez udziału TVP nie ma on szans się odbudować. Ostatnie duże serie produkowane były osiem lat temu i była to seria bajek i baśni polskich. Jaskółką  dobrej zmiany jest w tej chwili planowane zwiększenie zasięgu TVP ABC. Kanał będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu

- powiedział w rozmowie z magazynem „TV Lider” Maciej Stanecki.


Na razie nie wiadomo jednak kiedy stacja znajdzie się w ofercie Cyfrowego Polsatu. Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie w pakietach platformy pojawiły się już takie kanały jak m.in.: Polsat Sport 2 HD, Polsat Sport 3 HD (więcej tutaj), Eleven HD, Eleven Sports HD (więcej tutaj), Novela TV, Water Planet (więcej tutaj), 13 Ulica HD (więcej tutaj), Polsat Viasat Explore HD i Polsat Viasat History HD (więcej tutaj).

Aktorka Joanna Koroniewska w programie „Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom” emitowanym w TVP ABC, foto: TVP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...