reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Otwarto wystawę ANGA COM 2016 [foto]

dodano: 2016-06-06 10:20 | aktualizacja: 2016-06-07 16:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: ANGA COM/satkurier.pl

ANGA COM We wtorek, 7 czerwca w Kolonii otwarta została wystawa ANGA COM 2016. Jak poinformowali jej organizatorzy, udział w tegorocznych targach bierze 450 wystawców z 37 krajów. Jest to wynik na podobnym poziomie jak rok wcześniej. Również liczba rejestracji na wystawę i kongres technologii szerokopasmowych, kablowych i satelitarnych nie uległa zmianie w porównaniu z ubiegłym rokiem - 17.000 odwiedzających, w tym około 50 proc. z zagranicy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Poziom rezerwacji przekroczył nasze oczekiwania. Nie możemy się już doczekać trzech dni ANGA COM z pękającą w szwach halą wystawową i łącznie 28 ciekawymi panelami kongresu. W tym roku będziemy łączyć technologie szerokopasmowe z mediami - wszystko na najwyższym poziomie. Odwiedzający mogą liczyć na różnorodną i międzynarodową mieszankę biznesu, technologii, polityki i regulacji.

- powiedział dr Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM.


Zgodnie z hasłem „Where Broadband meets Content”, głównymi tematami wystawy i kongresu ANGA COM 2016 będą TV Everywhere, Multiscreen, Personalized TV, Big Data, Next Generation Networks, Internet of Things, All over IP oraz WiFi. Panele strategiczne będą obejmować takie tematy, jak wyłączenie analogowej telewizji kablowej, HDTV, DVB-T2 kontra telewizja mobilna oraz przyszłość mediów i regulacje na rynku telekomunikacyjnym.Punktem kulminacyjnym programu kongresu będzie International Television & Broadband Summit, w którym udział wezmą przedstawiciele takich firm, jak Arris, Astra, Eutelsat, Huawei, Liberty Global, Nokia, Rogers i Swisscom. Przemówi też m.in. komisarz europejski Günther Oettinger, który otworzy drugi dzień tego wydarzenia.

Bilet wstępu na wystawę ANGA COM 2016 kosztuje 22 euro, a bilety na kongres kosztują od 100 euro wzwyż. W dniu 9 czerwca br. (tak zwany Broadband Theme Day) wstęp na wystawę i kongres jest całkowicie bezpłatny po uprzedniej rejestracji online.

ANGA COM 2016 odbywa się w Kolonii w Niemczech od 7 do 9 czerwca 2016 roku i jest organizowana przez spółkę zależną Association of German Cable Operators (ANGA). Wieloletnim partnerem jest ZVEI (Satellite & Cable). Sponsorami są Astra Deutschland, AVM, Discovery Networks Deutschland, Nagra, Nokia, QVC, i Unitymedia. SAT Kurier jest patronem medialnym ANGA COM 2016. Raport z tej wystawy znajdzie się w wydaniu 7-8/2016 magazynu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...