reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie firmy na ANGA COM 2016 [foto]

dodano: 2016-06-07 10:42 | aktualizacja: 2016-07-28 20:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

ANGA COM W wystawie ANGA COM 2016, która odbywa się w dniach 7-9 czerwca w Kolonii w Niemczech, udział bierze także kilkanaście polskich firm - AX Technology, Cubiware, DCC Labs, Emiter, Ferguson, Fibrain, Gamm-Bud, Kabelkom, media-press.tv, Optomer, Skymaster (Globo Multimedia), TechniSat, Televes, Telkom-Telmor, Telzas, Unicon i Vector. Oprócz tego swoje stoiska mają takie dobrze znane w Polsce firmy, jak słowacki AB-COM (dystrybutor odbiorników Vu+) czy duński Triax (polskim dystrybutorem jest Wisat).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lista polskich wystawców na targach ANGA COM 2016:

AX Technology jest właścicielem marki Opticum Red. W ofercie tej firmy można znaleźć takie produkty, jak odbiorniki, anteny, konwertery LNB i multiswitche. Spółka AX Technology posiada produkcję, dział rozwoju, biura, magazyny oraz serwis w Szczecinie, gdzie znajduje się jej główna siedziba. Na planie wystawy można ją znaleźć na stoisku wynajętym przez Opticum Multimedia GmbH.

Strona internetowa: www.axtechnology.eu, www.opticum-gmbh.de

 


Cubiware jest dostawcą oprogramowania dla urządzeń i systemów telewizji cyfrowej. Firma Cubiware, założona w 2008 roku, ma siedzibę w Warszawie. Współpracuje z partnerami na całym świecie, dostarczając rozwiązania płatnej telewizji do operatorów w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce.

Strona internetowa: www.cubiware.com

 


DCC Labs projektuje rozwiązania na rynek telewizji cyfrowej i internetowej, w tym m.in. dla producentów sprzętu elektronicznego oraz operatorów telekomunikacyjnych. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla IPTV, OTT, DVB-S/C/T.

Strona internetowa: dcclabs.com

Emiter jest producentem i sprzedawcą obudów poliestrowych, obudów i szaf metalowych oraz rozdzielnic elektrycznych. Dostarcza kompletne rozwiązania dla klientów we wszystkich segmentach: projektantom, instalatorom oraz przedsiębiorstwom energetycznym.

Strona internetowa: www.emiter.com

Ferguson oferuje odbiorniki telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej, tablety, telewizory, cyfrowe radia, mini-PC, rejestratory samochodowe, głośniki, mini wieże, itp.

Strona internetowa: www.ferguson-digital.eu

 


Fibrain jest producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Firma jest jednym z liderów na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce.

Strona internetowa: fibrain.pl

Gamm-Bud to szczecińska firma założona w 1992 roku, która zajmuje się dostarczaniem systemów do wdmuchiwania kabli. Od 1997 roku jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Lancier Cable GmbH. Od roku 2013 oferuje wdmuchiwarki do mikrokabli Blue Dragon Jet. Prowadzi serwis gwarancyjny wdmuchiwarek Lancier, Blue Dragon Jet, Plumett, CBS, Thaler, Bagela, Fremco, Condux.

Strona internetowa: en.wdmuchiwarki.eu

 


Kabelkom powstał w 1992 roku i działa na rynku polskim jak i zagranicznym. Jest dystrybutorem sprzętu dla potrzeb telewizji kablowych, a także eksporterem tych urządzeń na rynki zagraniczne. Zajmuje się dystrybucją urządzeń pomiarowych produkowanych przez firmy: JDSU, Enensys, Volicon, Promax Electronica S.A, Wellav, Pacific Broadband Network, Deviser oraz US Conec.

Strona internetowa: www.kabelkom.pl

 


media-press.tv to dostawca metadanych i usług wydawniczych z zakresu programu telewizyjnego, radiowego, usług VOD oraz usług powiązanych.

Strona internetowa: www.media-press.tv

Optomer z Łodzi to dynamicznie rozwijająca się firma, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym, specjalizująca się w technice światłowodowej. Działając jako przedstawiciel szwajcarskiej firmy Diamond, firma Optomer to gwarancja innowacyjnych rozwiązań, najnowszych technologii i pełnego wsparcia technicznego.

Strona internetowa: www.optomer.pl

 


Skymaster (Globo Multimedia) oferuje odbiorniki do odbioru telewizji naziemnej (DVB-T), satelitarnej (DVB-S) i kablowej (DVB-C) oraz IPTV. Działa także w segmencie telewizorów i akcesoriów audio-video. Nowością jest wprowadzenie produktów Wheels ).

Strona internetowa: globo-multimedia.com

 


TechniSat Polska to oddział niemieckiej firmy TechniSat Digital GmbH, która produkuje cyfrowe odbiorniki do odbioru telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej (DVB-S/C/T). Dodatkowo TechniSat oferuje multiswitche, stacje czołowe, akcesoria instalacyjne, itd.

Strona internetowa: www.technisat.com

 


Televes Polska to oddział hiszpańskiej firmy, która zajmuje się projektowaniem, rozwojem i produkcją urządzeń do dystrybucji usług telekomunikacyjnych w domach oraz budynkach mieszkalnych.

Strona internetowa: www.televes.pl

 


Telkom-Telmor z Gdańska jest przedsiębiorstwem elektronicznym działającym nieprzerwanie od 1954 roku, a od 1999 roku jako Sp. z o.o. Firma systematycznie się rozwija, wprowadzając nowe technologie o poziomie światowym. Posiada własne zaplecze rozwojowe i techniczne, oddziały montażu elektronicznego, wyposażone w nowoczesne urządzenia pomiarowo-kontrolne.

Strona internetowa: www.telmor.pl

 


Telzas ze Szczecinka jest producentem i dostawcą urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru. Zapewnia pełen zakres usług, od zdefiniowania potrzeb klienta, analizę wykonalności i usługi projektowe aż po dostawę sprzętu oraz wdrożenie systemu. Ponadto oferuje usługi serwisowe, doradztwo oraz szkolenie personelu obsługującego.

Strona internetowa: www.telzas.com

Unicon to producent anten samochodowych, anten komunikacyjnych, DVB-T, osprzętu antenowego, złącz współosiowych, złącz elektroakustycznych, gniazd i innych.

Strona internetowa: www.unicon.com.pl

Vector z siedzibą w Gdyni działa od ponad 25 lat. Jej kompetencją jest projektowanie, produkcja oraz integracja rozwiązań telekomunikacyjnych i telemetrycznych. Szerokie portfolio ofertowe obejmuje rozwiązania dla operatorów kablowych, telekomunikacyjnych oraz dostawców mediów.

Strona internetowa: www.vector.net
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...