reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Objazd” - nowy serial komediowy w TNT

dodano: 2016-06-09 13:16 | aktualizacja: 2016-06-09 15:08
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

TNT Polska Jak zapowiada nadawca, na antenie TNT zagości serial, który ukaże nowe spojrzenie na rodzinne wycieczki. Samochodowa wyprawa pewnej rodziny z Nowego Jorku kończy się serią szalonych i zaskakujących zdarzeń. Premiera dwóch pierwszych odcinków pierwszego sezonu „Objazdu” („The Detour”), przepełnionego humorem sytuacyjnym serialu, odbędzie się w piątek, 17 czerwca br. o godzinie 20:05. Serial w TNT będzie emitowany premierowo w piątki o 20:05, natomiast powtórki zobaczymy we wtorki (od 21 czerwca br.) o godzinie 23:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nate (Jason Jones), Robin (Natalie Zea) oraz ich dzieci, Jared (Liam Carroll) i Delilah (Ashley Gerasimovich) fundują sobie samochodową wycieczkę na Florydę. Mająca trwać kilka dni podróż niespodziewanie się przedłuża. W skutek serii niefortunnych zdarzeń, takich jak kłopoty z samochodem, przykre dolegliwości zdrowotne czy konfrontacje z lokalnymi stróżami prawa. Okazuje się również, że Nate ucieka przed konsekwencjami popełnionego przez siebie przestępstwa.

Natalie Zea, Liam Carroll, Ashley Gerasimovich i Jason Jones oraz samochód Ford Windstar w serialu „Objazd”, foto: Time Warner


„Objazd” to dziesięcioodcinkowy serial autorstwa małżeństwa komików - Samanthy Bee („Siostry”) i Jasona Jonesa („Pitch Perfect”). Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka podjęto decyzję o rozpoczęciu przygotowań do produkcji drugiego sezonu serii.

„Objazd” - sezon 1., emisja w piątki (od 17 czerwca 2016 roku) o 20:05 w TNT (TNT HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...