reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD w TK Chopin

dodano: 2016-06-09 18:51 | aktualizacja: 2016-06-09 19:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Chopin Telewizja Kablowa/satkurier.pl

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD Operator Telewizji Kablowej Chopin z Wejherowa udostępni swoim abonentom dwa nowe kanały Telewizji Polsat (należącej do Cyfrowego Polsatu) - Polsat Sport 2 HD (pozycja 514.) i Polsat Sport 3 HD (515.). Stacje te rozpoczną nadawanie 10 czerwca br. i pokażą wszystkie mecze tegorocznych, rozgrywanych we Francji, piłkarskich mistrzostw Europy (więcej tutaj). Operator poinformował także, że od 1 lipca br. nastąpią zmiany w ofercie telewizyjnej oraz w cenniku usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych. Szczegółowe wykaz wprowadzonych zmian abonenci otrzymają wraz z najbliższą fakturą.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Oglądaj mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 roku w jakości HD za 99 zł! Wszystkie 51 meczów, ponad 200 godzin relacji na żywo, bez reklam, z ekskluzywnymi materiałami z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji. Najlepsi komentatorzy, eksperci i goście specjalni. Zadzwoń i zamów dostęp do programów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD - zachęca operator.

Dodajmy, iż w ostatnim czasie oferta Telewizji Kablowej Chopin powiększyła się m.in. o takie kanały jak Eleven HD, Eleven Sports HD (więcej tutaj) i Nat Geo People HD (więcej tutaj).

Kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD pojawią się w ofercie Telewizji Kablowej Chopin, foto: Chopin Telewizja Kablowa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama