reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Elsat: 4 nowe kanały i zmiany w ofercie

dodano: 2016-06-09 19:19 | aktualizacja: 2016-07-29 20:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Śląska Grupa Multimedialna/satkurier.pl

Elsat Wraz z początkiem czerwca br. oferta sieci kablowej Elsat (Śląska Grupa Multimedialna), dostępnej w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Mikołowie i Radzionkowie, powiększyła się o kanały Novela TV HD i Water Planet HD. Ten drugi oraz obecne już w pakietach Fokus TV HD (więcej tutaj) i Stopklatka TV HD (więcej tutaj) zastąpiły wersje SD w ofercie Elsatu. Ponadto stacje TVP Info i TVP ABC (więcej tutaj) zostały przeniesione z pakietów wyższych do Białego+. Operator udostępni także abonentom kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, natomiast stacje Fox, Fox HD, Nickelodeon i Nick Jr. znalazły się w otwartym oknie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały Stopklatka TV HD, Fokus TV HD i Water Planet HD zastąpiły w ofercie operatora swoje odpowiedniki w standardowej rozdzielczości (Stopklatka TV - więcej tutaj, Fokus TV - więcej tutaj i Water Planet - więcej tutaj). Wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki.

Kate del Castillo w serialu „Królowa południa” emitowanym w kanale Novela TV, foto: Polcast Television

Elsat udostępni abonentom kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, foto: Śląska Grupa Multimedialna


Operator udostępni także abonentom kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, które pokażą wszystkie mecze tegorocznych, rozgrywanych we Francji, piłkarskich mistrzostw Europy. Obie stacje rozpoczną nadawanie 10 czerwca br. i znajdą się w sieci Elsat w pakiecie Euro 2016, który dostępny jest w cenie 99 zł (więcej tutaj). Więcej szczegółów tej oferty oraz jej regulamin można znaleźć na stronie internetowej operatora (przejdź na stronę).

Ponadto do końca czerwca br., w ramach otwartego okna, abonenci sieci Elsat mogą oglądać kanały Nickelodeon, Nick Jr., Fox i Fox HD. Wraz z odkodowaniem dwóch ostatnich stacji przygotowany został konkurs związany z premierą serialu „Outcast: Opętanie” (więcej tutaj). Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej operatora (przejdź na stronę).

Dodajmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się m.in. o takie kanały jak: Scifi Universal, Hip Hop TV, 13 Ulica HD (więcej tutaj), Wellbeing Network HD (więcej tutaj), Top Kids HD, Polsat Viasat Explore HD i Polsat Viasat History HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...