reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio ze specjalną ofertą na piłkarskie Euro

dodano: 2016-06-10 08:33 | aktualizacja: 2016-06-10 10:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Euro 2016 Na czas piłkarskiego Euro 2016 Rock Radio (Agora) przygotowało dla słuchaczy piłkarskie atrakcje - m.in. akcję „Nawałka biało-czerwonych z Rock Radiem!”, w której będzie można wziąć udział w Krakowie, Poznaniu i Warszawie. O mistrzostwach Europy mowa będzie także w programach „Ranne kakao”, „Chyba twój stary” i w specjalnych serwisach sportowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od piątku, 10 czerwca br. na antenie Rock Radia będzie można usłyszeć o trwających we Francji mistrzostwach piłkarskich. Codziennie w programie „Ranne kakao” Piotr Kędzierski i jego pies Pępek będą typować wynik zbliżającego się meczu, znani i lubiani wskażą swoich faworytów w tych rozgrywkach, a popularni komentatorzy sportowi rozszyfrują skomplikowany język boiska (więcej tutaj).

Rock Radio przygotowało dla słuchaczy piłkarskie atrakcje - m.in. akcję „Nawałka biało-czerwonych z Rock Radiem!”, foto: Agora

Program „Chyba twój stary” będzie nadawany z autobusu AEC Routemaster, foto: Agora


10 czerwca br. rozpocznie się też akcja „Nawałka biało-czerwonych z Rock Radiem!”. W 3 miastach Marek Starybrat, gospodarz audycji „Chyba twój stary” (więcej tutaj), spotka się ze słuchaczami, którzy noszą sławne, piłkarskie nazwisko, jak np. Lewandowski, Krychowiak, Grosicki czy Boruc. Zespół stacji zaprasza wszystkie takie osoby do zgłaszania się do programu za pośrednictwem strony internetowej projektu (przejdź na stronę).

Piłkarskie wydania programu „Chyba twój stary” będą nadawane od 14:00 do 18:00 - w piątek, 10 czerwca br. z Krakowa (plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego pod Galerią Krakowską), w czwartek, 16 czerwca br. z Poznania (plac Wolności) oraz we wtorek, 21 czerwca br. z Warszawy - z londyńskiego, piętrowego autobusu mknącego po centrum stolicy (więcej tutaj).

Pojawienie się specjalnych programów w ramówce Rock Radia wspiera promocja na antenie stacji, na stronie internetowej rozgłośni oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.

Rock Radio będzie też informować o przebiegu Euro 2016 w specjalnych serwisach sportowych nadawanych od poniedziałku do piątku o godz. 7:00, 9:00, 15:58, 16:58, 17:58, 18:58, 19:58 i 20:58.

Dodajmy, iż piłkarskie Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca br. Mecze mistrzostw pokażą kanały Polsat (Polsat HD), Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport 2 (Polsat Sport 2 HD), Polsat Sport 3 (Polsat Sport 3 HD) i TVP1 (TVP1 HD) (więcej tutaj). Specjalne programy z okazji Euro zapowiadają natomiast, obok Rock Radia, także m.in. Eurosport i T-Mobile Polska (więcej tutaj), TVN24 (TVN24 HD) (więcej tutaj), TV Republika (TV Republika HD) (więcej tutaj), Kino Polska (więcej tutaj) i 4fun.tv (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...