reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Raport mniejszości” i „Uwikłany” w lipcu w Fox

dodano: 2016-06-14 14:06 | aktualizacja: 2016-06-14 21:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox International Channels Poland/satkurier.pl

Fox HD logo od maja 2016 roku W lipcu br. w kanale Fox (Fox HD) na ekranach zagoszczą między innymi wyjątkowa Laura Regan czy zmysłowa Meagan Good w pierwszym sezonie serialu „Raport mniejszości”. Swoją grą aktorską po raz kolejny zaskoczy nas sam Jason O'Mara - tym razem w premierowym sezonie serialu „Uwikłany”, w którym partnerować mu będzie piękna Jessica Szohr.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2016 roku w Fox (Fox HD):

„Raport mniejszości”
emisja: we wtorki (od 5 lipca 2016 roku) o 21:00
po raz pierwszy w Polsce - tylko w Fox

W lipcu br. na antenie Fox odbędą się premiery, które w szczególności ucieszą wielbicieli serialowych adaptacji. We wtorek, 5 lipca br. fani kinowego hitu Stevena Spielberga, zobaczą pierwszy odcinek „Raportu mniejszości”. Mężczyzna, który potrafi sięgać do przyszłości i policjantka niepokojona przeszłością wspólnymi siłami dążą do powstrzymania najgorszych przestępstw 2065 roku... zanim się jeszcze wydarzą. Akcja serialu toczy się 10 lat po odejściu od systemu używanego przez organy ścigania do identyfikacji i eliminacji przestępstw - zanim zostaną popełnione. Aby system ten mógł realizować swoje zadania agencja zatrudniała trzech jasnowidzów - Dasha, Artura i Agatę, którzy byli w stanie zobaczyć wydarzenia z przyszłości. W 2065 roku opanowanym przez nowe technologie, praworządność opiera się na sprawdzonych procesach, a nie instynktach jasnowidzów. Dash doświadczający przerażających lecz niekompletnych wizji powraca w tajemnicy, by pomóc policyjnemu detektywowi Larze Vega i nie dopuścić do morderstwa, które przewiduje. Policjantka Lara wykorzystuje jego dar, aby zapobiec tragedii. Aby wpłynąć na bieg wydarzeń i przyszłość Ameryki para bohaterów będzie musiała zawrzeć trudne przymierze z Arturem - bratem bliźniakiem Dasha. Artur, twórca imperium, próbuje wykorzystać nadprzyrodzone moce do własnych interesów i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel - wymknie się każdemu, kto będzie chciał mu w tym przeszkodzić. Kolejnymi trudnościami, z którymi zmierzy się Lara i Dash będzie nowo mianowany szef Lary oraz przybrana siostra Artura - Agatha. Film na bazie, którego powstał serial został nakręcony na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka - o tym samym tytule, a główną rolę w nim zagrał sam Tom Cruise. Ale to jeszcze nie koniec literackich powiązań, imiona trzech jasnowidzów grających w serialu zaczerpnięte zostały od słynnych pisarzy powieści kryminalnych: Agathy Christie, Dashiella Hammetta i Arthura Conan Doyle'a . Wśród obsady znajdują się aktorzy znani z filmowych i serialowych hitów. W rolę głównego bohatera Dash’a wcielił się Stark Sands („Bez Skazy”, „Sześć stóp pod ziemią”), towarzyszącą mu policjantkę Larę Vegę mistrzowsko odegrała Meagan Good znana m.in. z „Myśl jak facet„, „Piła V” i wiecznie żywego „Californication”. Pozostała dwójka serialowych jasnowidzów Agata i Artur - to nikt inny jak Laura Regan („Kości”, „Mad Men”) i Nick Zano („Złap mnie, jeśli potrafisz”, „Dwie spłukane dziewczyny”, „Cougar Town: Miasto kocic”). Nie sposób pominąć tu również Wilmera Valderrama („Chirurdzy”, „Prada albo nic”) w roli Willa Blake’a oraz Daniela London’a („Żona idealna”, kinowa ekranizacja „Raportu mniejszości”), który zagrał Wally’ego. Czy mimo przeszkód Lara i Dash powstrzyma zbrodnie 2065 roku? Odpowiedzi poznamy oglądając Fox.

Meagan Good w serialu „Raport mniejszości”, foto: Fox International Channels Poland

Jessica Szohr w serialu „Uwikłany”, foto: Fox International Channels Poland


„Uwikłany”
emisja: w soboty (od 30 lipca 2016 roku) o 20:00
po raz pierwszy w Polsce - tylko w Fox

Matt Nix, autor i producent kultowego serialu „Tożsamość szpiega” powraca z nowym, pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji thrillerem „Uwikłany”. Jest to historia doktora Johna Ellisona, lekarza z powołaniem, którego misją jest pomoc potrzebującym. Mieszkający na przedmieściach John, w rolę którego wcielił się sam Jason O’Mara znany z „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, dochodzi do siebie po niedawnej śmierci córki. Punktem wyjścia serialu jest przypadkowy udział Ellisona w strzelaninie, z której ratuje 17-letniego chłopaka. Kiedy okazuje się, że ocalony nadal jest na celowniku zabójców, lekarz postanawia uchronić go za wszelką cenę, mieszając się tym samym w wojny gangów. Udział w strzelaninie coraz bardziej komplikuje życie zawodowe i osobiste doktora Ellisona. Zamieszany w świat przestępczy zmuszony jest działać wbrew swoim zasadom i zredefiniować swoje podejście do leczenia i pomagania innym. U boku doktora, w roli nieodpowiedzialnej, ale zaangażowanej pielęgniarki Gretchen wystąpiła Jessica Szohr („Plotkara”), oraz Beth Riesgraf, która wcieliła się w rolę żony Ellisona Samanthy. Czy doktorowi Ellisonowi uda się pogodzić moralne obowiązki z dobrem rodziny? Przekonamy się oglądając Fox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...