reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce nowe kanały w DVB-T2 na Ukrainie

dodano: 2016-06-20 16:18
autor: Patryk Romańczuk | źródło: BroadbandTVNews/satkurier.pl

Ukraina Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia zatwierdziła warunki konkursu dotyczącego wprowadzenia nowych kanałów do multipleksu MUX 5 w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T2. Na mocy ogłoszonego przetargu w niedalekiej przyszłości ofertę wspomnianego multipleksu mają zasilić dwie nowe stacje - kulturalna oraz edukacyjna.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednym z wymogów dla szykujących się do startu kanałów jest to, by w stu procentach były one nadawane w języku ukraińskim.

Wnioski będą przyjmowane od 25 lipca do 23 sierpnia, do godziny 17:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone natomiast 24 października br.

Ponadto, jak już wcześniej informowaliśmy na łamach portalu satkurier.pl (więcej informacji) ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia uzyskała od Ministerstwa Polityki Informacyjnej Ukrainy licencję na nadawanie naziemne w DVB-T2 kanału Bank TV, który nie prowadzi emisji od 1 sierpnia 2015 roku. Wkrótce ma rozpocząć się proces likwidacji kanału Bank TV, zaś zwolnione po nim miejsce w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 zostanie przekazane innemu publicznemu nadawcy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...
reklama