reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Soboty z westernem w lipcu w Stopklatce TV

dodano: 2016-06-21 11:53 | aktualizacja: 2016-06-21 16:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka

Stopklatka TV HD Dziki Zachód, kowboje i łowcy głów - od lipca br. w każdą sobotę Stopklatka TV zaprasza w podróż do świata szeryfów i poszukiwaczy złota. Na antenie stacji będzie można zobaczyć klasykę westernów: „Quigley na Antypodach” z Tomem Selleckiem, „Wyatt Earp” z Kevinem Costnerem i Genem Hackmanem, a także filmy z Clintem Eastwoodem - „Powiesić go wysoko”, „Dobry, zły i brzydki” i „Za kilka dolarów więcej”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cykl filmów o przygodach rewolwerowców na Dzikim Zachodzie to wakacyjna propozycja Stopklatki TV, która w każde sobotnie popołudnie zaprasza na relaks z klasyką amerykańskiego kina. 2 lipca br. o godzinie 14:00 widzowie obejrzą australijsko-amerykański western „Quigley na Antypodach” z Tomem Selleckiem, który wciela się w strzelca Matthew Quigleya, wynajętego przez miejscowego farmera w celu ochrony jego gospodarstwa. Nieoczekiwanie mężczyzna dowiaduje się, że jego prawdziwą misją jest strzelanie do Aborygenów.

Tom Selleck w filmie „Quigley na Antypodach”, foto: Stopklatka

Kevin Costner i Joanna Going w filmie „Wyatt Earp”, foto: Stopklatka

Clint Eastwood w filmie „Powiesić go wysoko”, foto: Stopklatka

Clint Eastwood w filmie „Dobry, zły i brzydki”, foto: Stopklatka

Clint Eastwood w filmie „Za kilka dolarów więcej”, foto: Stopklatka


Tydzień później, 8 lipca br. o godzinie 12:50 w filmie „Powiesić go wysoko” Clint Eastwood jako szeryf Jed Cooper zostaje niesłusznie oskarżony i skazany na śmierć. Stróż prawa unika jednak kary i zamierza wymierzyć sprawiedliwość swoim niedoszłym katom. 16 lipca br. widzowie poznają historię Wyatta Earpa (Kevin Costner), legendy Dzikiego Zachodu, który zanim został bezwzględnym szeryfem, był niespokojnym duchem i poszukiwaczem przygód („Wyatt Earp”, emisja o godzinie 12:50).

Pozycje z ostatnich dwóch sobót lipca br. to filmy z tzw. nurtu „spaghetti western”, którego twórcą jest włoski reżyser Sergio Leone. Charakteryzuje się on brutalnością, sporą dawką czarnego humoru oraz udziałem europejskich i latynoskich aktorów. „Dobry, zły i brzydki” opowiada historię dwóch rewolwerowców, którzy usiłują dotrzeć do ukrytego przez wojsko skarbu. Ściga ich Zły - płatny zabójca (emisja 23 lipca br. o 12:55). „Za kilka dolarów więcej” przedstawia polowania kowbojów na tego samego bandytę, za którego głowę wyznaczono wysoką nagrodę. W role walczących ze złem wcielili się Clint Eastwood i Lee Van Cleef (emisja 30 lipca br. o godzinie 12:40).

Westerny - emisja w soboty w lipcu 2016 roku w kanale Stopklatka TV (Stopklatka TV HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...