reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja HD od 1 lipca w sieci Vectra

dodano: 2016-06-22 15:50 | aktualizacja: 2016-06-22 15:55
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Motowizja

Motowizja HD Od 1 lipca 2016 r. kanał motoryzacyjny Motowizja w wersji HD dołączy do oferty sieci kablowej Vectra. Do 31 października 2016 r. wszyscy abonenci pakietów cyfrowych będą mogli oglądać kanał w ramach otwartego okna. Zasięg techniczny Motowizji wzrośnie o 663 tys. gospodarstw domowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Motowizja będzie dostępna w dekoderach Vectry w grupie programów sportowych na pozycji 215.

– Cieszę się, że Motowizja tak szybko powiększa swój zasięg. Od lipca będziemy docierać do ponad 11 milionów Polek i Polaków. W ciągu najbliższych dwóch lat chcemy tę liczbę co najmniej podwoić. Cały czas konsekwentnie rozbudowujemy i wzmacniamy markę kanału, aby stworzyć z niej jeden z najważniejszych portali motoryzacyjnych w kraju, również w internecie w ofercie nieliniowej. Dla widzów Vectry mamy niespodziankę – nowość w naszej ofercie sportów motorowych – NASCAR SPRINT CUP. To jedna z najbardziej spektakularnych i najpopularniejszych serii NASCAR. To gigantyczne widowisko przyciąga przed telewizory miliony miłośników motoryzacji na całym świecie, teraz dostępne także w Polsce

– mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Od startu, w styczniu 2014 roku, Motowizja należy do bardzo dynamicznie rozwijających się kanałów. Od początku jest dostępna na platformie nc+ oraz w ramach oferty Orange TV i w sieci Toya. W styczniu 2015 Motowizja dołączyła do pakietu podstawowego w Multimediach. Od marca 2016 jest również dostępna w ramach oferty UPC Polska. W ciągu ostatnich 12 miesięcy stacja znalazła się w ofercie również kilku innych sieci kablowych.

Rośnie też oglądalność kanału, szczególnie w grupie mężczyzn 30+ z dużych miast, z wysokimi dochodami. Jest to bardzo atrakcyjna grupa dla reklamodawców.

Motowizja wypełniła istniejącą na polskim rynku niszę programów motoryzacyjnych, oferując szeroką paletę tematów: relacje ze światowych wyścigów i rajdów samochodowych najwyższej rangi, najnowsze międzynarodowe produkcje na temat motoryzacji oraz polskie produkcje z popularnymi prowadzącymi. Jest to idealna oferta zarówno dla zwariowanych fanów motoryzacji, jak i również szerokiej publiczności.

W maju 2016 roku Motowizja pozyskała trzyletnie prawa do transmisji NASCAR SPRINT CUP. Do końca sezonu 2016 większość wyścigów pokażemy na żywo, a wszystkie będą miały na naszej antenie godzinne podsumowania.

Najbliższe transmisje wyścigów NASCAR w Motowizji:
- 26 czerwca, godz. 21:00 – SONOMA RACEWAY
- 2 lipca, godz. 21:00 – DAYTONA INTERNATIONAL SPEEDWAY
- 17 lipca, godz. 19:00 – NEW HAMPSHIRE MOTOR SPEEDWAY
- 24 lipca, godz. 21:00 – DAYTONA MOTOR SPEEDWAY
- 31 lipca, godz. 19.30 – POCONO RACEWAY


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...