reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-08 - 2022-08-09

E-sport: Turniej z Londynu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2016-06-23 15:43 | aktualizacja: 2018-07-31 12:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explorer Viasat World ogłosił, że w dniach 24-26 czerwca 2016 roku na antenie Polsat Viasat Explore (Polsat Viasat Explore HD) odbędzie się transmisja pierwszego w historii Championship Series - turnieju Counter-Strike Finals. Na tegoroczne wydarzenie organizatorzy zapraszają do Londynu, do SEE Arena Wembley. Pierwsze fazy turnieju dostępne będą tylko w Internecie za pośrednictwem Twitch.tv, a wielki finał obejrzymy na żywo w Polsat Viasat Explore.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, po ogromnym sukcesie transmisji mistrzostw świata Legaue of Legends w 2014 roku oraz sześciu kolejnych wydarzeń e-sportowych w 2015 roku (więcej tutaj), Viasat World podjął decyzję o wykupieniu praw do emisji finałów Esports Championship Series - Counter-Strike (ECS-CS). Dodatkowo, na profilu kanału na Facebooku widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusjach i rozmowach z kluczowymi youtuberami.
 
ECS przeznaczy w tym roku 3,5 mln na nagrody i wsparcie zespołów, rywalizujących w tej bijącej rekordy popularności grze FPS. ECS-CS należy do grupy liderów rozwoju i promocji e-sportu na świecie, jest także organizatorem jednej z największych profesjonalnych lig w CS:GO. W ciągu trzech miesięcy w rywalizacji weźmie udział dwadzieścia drużyn z całego świata. Osiem najlepszych - cztery europejskie i cztery amerykańskie - spotkają się na SSE Arena na Wembley, gdzie zawalczą o tytuł mistrza Champion Series. Pierwsze fazy turnieju dostępne będą tylko w Internecie za pośrednictwem Twitch.tv, a wielki finał obejrzymy na żywo w Polsat Viasat Explore. Rozgrywki obejrzymy dzięki firmie Faceit, kreatorowi jednej z platform gier on-line.

Counter-Strike Finals - plan transmisji:

24 czerwca (piątek)

12:00 Twitch.tv, otwarcie turnieju

25 czerwca (sobota)

11:00 Twitch.tv, wydarzenia ligowe

26 czerwca (niedziela)

21:00 Polsat Viasat Explore, finały


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...