reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-05 - 2022-07-06

E-sport: Turniej z Londynu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2016-06-23 15:43 | aktualizacja: 2018-07-31 12:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explorer Viasat World ogłosił, że w dniach 24-26 czerwca 2016 roku na antenie Polsat Viasat Explore (Polsat Viasat Explore HD) odbędzie się transmisja pierwszego w historii Championship Series - turnieju Counter-Strike Finals. Na tegoroczne wydarzenie organizatorzy zapraszają do Londynu, do SEE Arena Wembley. Pierwsze fazy turnieju dostępne będą tylko w Internecie za pośrednictwem Twitch.tv, a wielki finał obejrzymy na żywo w Polsat Viasat Explore.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, po ogromnym sukcesie transmisji mistrzostw świata Legaue of Legends w 2014 roku oraz sześciu kolejnych wydarzeń e-sportowych w 2015 roku (więcej tutaj), Viasat World podjął decyzję o wykupieniu praw do emisji finałów Esports Championship Series - Counter-Strike (ECS-CS). Dodatkowo, na profilu kanału na Facebooku widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusjach i rozmowach z kluczowymi youtuberami.
 
ECS przeznaczy w tym roku 3,5 mln na nagrody i wsparcie zespołów, rywalizujących w tej bijącej rekordy popularności grze FPS. ECS-CS należy do grupy liderów rozwoju i promocji e-sportu na świecie, jest także organizatorem jednej z największych profesjonalnych lig w CS:GO. W ciągu trzech miesięcy w rywalizacji weźmie udział dwadzieścia drużyn z całego świata. Osiem najlepszych - cztery europejskie i cztery amerykańskie - spotkają się na SSE Arena na Wembley, gdzie zawalczą o tytuł mistrza Champion Series. Pierwsze fazy turnieju dostępne będą tylko w Internecie za pośrednictwem Twitch.tv, a wielki finał obejrzymy na żywo w Polsat Viasat Explore. Rozgrywki obejrzymy dzięki firmie Faceit, kreatorowi jednej z platform gier on-line.

Counter-Strike Finals - plan transmisji:

24 czerwca (piątek)

12:00 Twitch.tv, otwarcie turnieju

25 czerwca (sobota)

11:00 Twitch.tv, wydarzenia ligowe

26 czerwca (niedziela)

21:00 Polsat Viasat Explore, finały


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...