reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lato na bogato w Rock Radiu

dodano: 2016-06-26 13:44 | aktualizacja: 2016-06-26 19:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Od soboty, 25 czerwca br. Rock Radio (Agora) działa z nową, letnią ramówką. Wakacyjne propozycje stacji to poranek „Nie spać, zwiedzać!”, codzienne pasmo „Lato na bogato w Rock Radiu”, a także program „Rock Radio na trawie”. Letnie audycje Rock Radia poprowadzą na zmianę wszyscy prowadzący stacji (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku do piątku na antenie Rock Radia będzie można słuchać porannego programu „Nie spać, zwiedzać!”, który rozpocznie się o godzinie 6:00 i potrwa do 10:00. Jak zapewnia nadawca, stacja przygotuje dla swoich odbiorców 4 godziny pozytywnej energii i humoru oraz doskonałej muzyki. Słuchacze będą mogli też wziąć udział w antenowej zabawie językowej z „Typową Iwoną”, która w różnych językach podpowiadać będzie zwroty i powiedzenia ułatwiające zawieranie znajomości na urlopie. W programie pojawią się też próby pogodzenia największych przeciwników w akcji „Topimy lody”.

Omenaa Mensah, pogodynka TVN Meteo Active, i Piotr Kędzierski, prezenter Rock Radia, na antenie Rock Radia, foto: Agora


Pasmo „Lato na bogato w Rock Radiu” będzie nadawane w dni powszednie od 10:00 do 18:00, a w weekendy od 10:00 do 15:00. Pojawią się w nim m.in. „Wakacyjny przygodnik”, w którym znani i lubiani opowiedzą o swoich wakacyjnych przygodach i wpadkach oraz „Słownik małolata - Elo, ziom! czyli rozkminiamy gimbazę”. Prowadzący zaproponują też słuchaczom wspólną zabawę w podchody w ramach „Miejskich łowów” - w każdym z 4 miast nadawania Rock Radia (w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu) zostanie ukryty wakacyjny niezbędnik, zawierający m.in. gadżety stacji i wiele innych niespodzianek. O tym, jak go znaleźć, będzie można usłyszeć na antenie stacji. Co tydzień wakacyjny niezbędnik będzie do zdobycia w innym mieście.

Program „Rock Radio na trawie”, a w nim m.in. „Festiwalove”, czyli wakacyjne zaproszenia na największe imprezy tego lata, pojawi się na antenie od poniedziałku do czwartku w godz. 18:00-22:00. W piątek audycję poprzedzi lista przebojów „Rock Czart” - „Rock Radio na trawie” tego dnia nadawane będzie od godziny 20:00 do 22:00.

Pojawienie się wakacyjnych programów w ramówce Rock Radia wspiera promocja na antenie stacji, na stronie internetowej rozgłośni oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.

Warto odnotować, że wraz z wprowadzeniem wakacyjnej ramówki kończy się emisja porannego show „Ranne kakao”. Rock Radio rozstało się z Tymonem Tymańskim, który współprowadził tą audycję od stycznia 2012 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...