reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP3: Dobra oglądalność premiery oratorium Rubika

dodano: 2016-06-28 13:47 | aktualizacja: 2016-06-28 14:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP3 TVP 3 Trójka „Z powodu mojego imienia - oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka&#8221 W niedzielę, 26 czerwca br. o godzinie 20:00 TVP3 pokazała dzieło oparte o kompozycje Piotra Rubika i Zbigniewa Książka - oratorium „Z powodu mojego imienia”. Koncert powstał z inicjatywy Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zapis koncertu z kieleckiej Kadzielni ukaże się na płytach CD i DVD. Oratorium pokazane zostanie także podczas 31. Światowych Dni Młodzieży, które w tym roku odbędą się w Polsce, w Krakowie (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Średnio ćwierć miliona widzów oglądało w TVP3 niedzielną transmisję premiery oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka. Koncert z kieleckiej Kadzielni w szczytowym momencie śledziło 750 tys. widzów (dane za TVP).

Oratorium w hołdzie prześladowanym wykonane zostało przez solistów, chór i orkiestrę symfoniczną, którą dyrygował Piotr Rubik. Oratorium „Z powodu mojego imienia” będzie prezentowane w salach koncertowych na całym świecie, a także podczas Światowych Dni Młodzieży. Zapis niedzielnego, premierowego koncertu transmitowanego przez TVP3 ukaże się na płytach CD i DVD.

Dodajmy, iż Trójkę tworzą: TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Lublin, TVP3 Łódź, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa i TVP3 Wrocław.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...