reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Deutsche Welle kanałem o kulturze

dodano: 2016-06-27 16:30 | aktualizacja: 2016-06-29 16:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: infosat.de/DW

Deutsche Welle DW Niemiecki, międzynarodowy nadawca Deutsche Welle (DW) zamierza przekształcić na początku 2017 roku swój niemieckojęzyczny kanał w stację kulturalną. 24 czerwca br. zarząd DW z zadowoleniem przyjął propozycję dyrektora generalnego Petera Limbourga, by kanał mający obecnie charakter informacyjny stał się kanałem skupiającym się na szeroko pojętej kulturze.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na całym świecie około 180 mln ludzi posługuje się językiem niemieckim. Większość z nich żyje w Europie. Badania rynkowe przeprowadzone przez DW pokazały, że obecni widzowie niemieckojęzycznego DW są szczególnie zainteresowani kulturą i sztuką, a także niemieckim punktem widzenia w kwestiach międzynarodowych.

Dzięki współpracy z ARD i ZDF, nowa ramówka niemieckojęzycznego kanału będzie obejmować dokumenty i inne programy od krajowych nadawców publicznych. DW zapewni także krótkie serwisy informacyjne na tematy z zakresu sztuki, kultury, muzyki i stylu życia. Niemiecki międzynarodowy nadawca chce być również partnerem najważniejszych imprez kulturalnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama