reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Deutsche Welle kanałem o kulturze

dodano: 2016-06-27 16:30 | aktualizacja: 2016-06-29 16:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: infosat.de/DW

Deutsche Welle DW Niemiecki, międzynarodowy nadawca Deutsche Welle (DW) zamierza przekształcić na początku 2017 roku swój niemieckojęzyczny kanał w stację kulturalną. 24 czerwca br. zarząd DW z zadowoleniem przyjął propozycję dyrektora generalnego Petera Limbourga, by kanał mający obecnie charakter informacyjny stał się kanałem skupiającym się na szeroko pojętej kulturze.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na całym świecie około 180 mln ludzi posługuje się językiem niemieckim. Większość z nich żyje w Europie. Badania rynkowe przeprowadzone przez DW pokazały, że obecni widzowie niemieckojęzycznego DW są szczególnie zainteresowani kulturą i sztuką, a także niemieckim punktem widzenia w kwestiach międzynarodowych.

Dzięki współpracy z ARD i ZDF, nowa ramówka niemieckojęzycznego kanału będzie obejmować dokumenty i inne programy od krajowych nadawców publicznych. DW zapewni także krótkie serwisy informacyjne na tematy z zakresu sztuki, kultury, muzyki i stylu życia. Niemiecki międzynarodowy nadawca chce być również partnerem najważniejszych imprez kulturalnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...
reklama