reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyły bezpłatne testy konsumenckie Play TV

dodano: 2016-07-05 18:12 | aktualizacja: 2016-07-07 13:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4/satkurier.pl

Play Barbara Kurdej-Szatan Spółka P4, operator sieci Play, ruszyła z testami konsumenckimi usługi Play TV. Testy usługi mobilnej telewizji potrwają od 28 czerwca br. do 7 sierpnia br. Wziąć w nich udział mogą abonenci postpaid (z wyłączeniem niektórych taryf; dodatkowo na chwilę obecną Red Bull Mobile i taryfy przeznaczone dla biznesu są wyłączone z testów) w sieci Play, którzy mają smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android. Aby zgłosić się do testów użytkownicy muszą wysłać ze swojego telefonu SMS o treści „Tak” pod bezpłatny numer 650 i następnie pobrać testową aplikację z otrzymanego linku w Google Play.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach testu można zgłaszać P4 uwagi i spostrzeżenia dotyczące działania usługi, a w szczególności: dotyczące technicznych możliwości korzystania z usługi w zasięgu sieci Play oraz w zasięgu innych publicznych sieci; dotyczące poprawności działania aplikacji i/lub serwisu; oceny jakości usługi. Zgłoszenia te można dokonywać z poziomu aplikacji lub serwisu poprzez funkcję „Zgłoś błąd”.

Pakiet podstawowy jest automatycznie aktywowany każdemu użytkownikowi w momencie zakwalifikowania się do udziału w teście. P4 zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia z wybranymi użytkownikami wywiadów na temat korzystania z usługi w celu pozyskania szczegółowych opinii. W ramach testu, użytkownik może dokonywać aktywacji pakietów i usług dodatkowych dostępnych w aplikacji i serwisie. Korzystanie z pakietów i usług dodatkowych jest bezpłatne. Po zakończeniu testu pakiety i usługi dodatkowe zostaną wyłączone.

Ruszyły bezpłatne testy konsumenckie Play TV. Na zdjęciu aktorka Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Korzystanie z usługi jest możliwe przy spełnieniu poniższych minimalnych wymagań technicznych - posiadanie
urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym - Google Android od wersji 4.3 lub wyższej; i/lub korzystanie z serwisu na komputerze z systemem operacyjnym: a) Windows 7 lub nowszym, z jedną z przeglądarek internetowych: Internet Explorer 11 lub nowsza, Microsoft Edge 25 lub nowsza, Mozilla Firefox 41 lub nowsza, Chrome 42 lub nowsza; b) Mac OS X 10.9.5 lub nowszym, z jedną z przeglądarek internetowych: Safari 8.0 lub nowsza, Mozilla Firefox 41 lub nowsza, Chrome 42 lub nowsza.

Testy Play TV są bezpłatne, nie pobierają też danych z pakietu (w sieci Play). Operator pracuje nad aplikacją na urządzenia z systemem iOS i ma ją wkrótce udostępnić.

Czym jest Play TV? To dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych na smartfonie, tablecie lub laptopie. - Play TV to telewizja na twoich zasadach, bo program telewizyjny już cię nie ogranicza - seriale, filmy i programy możesz oglądać wtedy, kiedy masz czas, a nie w porze emisji; możesz cofnąć czas i zacząć oglądać od początku film, który już trwa; możesz nagrać wybraną pozycję „w chmurze” i obejrzeć później na dowolnym urządzeniu - czytamy w opisie.

Z dostępnego wykazu wynika, iż abonenci Play TV zyskają dostęp do takich kanałów jak: Kino Polska, Romance TV HD, AXN HD, AMC, TNT HD, Paramount Channel HD, Comedy Central, BBC HD, Lifetime, Polsat Food Network HD, STARS.TV, Kino Polska Muzyka, Eska TV, Polo TV, MTV Polska, MTV Dance, MTV Hits, MTV Music, MTV Live HD, MTV Rocks, VH1 Polska, VH1 Classic, Ginx eSports TV, Extreme Sports Channel, Motowizja HD, BBC Brit HD, BBC Earth HD, Fokus TV HD, Polsat Viasat History HD, History, H2, Da Vinci Learning, Duck TV, Polsat JimJam, Boomerang, Cartoon Network HD, Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr., Cbeebies i CNN International. - Chcemy zapewnić jak największą liczbę programów, ale na chwilę obecną trwają testy i nie jest to finalna wersja usługi - informuje operator.

Szczegóły i regulamin usługi Play TV dostępne są na stronie internetowej operatora (przejdź na stronę).

Przypomnijmy, iż w lipcu 2013 roku firmy P4 i Next Plus (Astro) przeprowadził testy usługi TV.Play.pl (więcej tutaj). 14 listopada 2013 roku nastąpiło komercyjne uruchomienie usługi telewizji mobilnej dla abonentów sieci komórkowej Play, o nazwie TV.Play.pl (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...