reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Domy i kulisy telewizji w lipcu w Lifetime

dodano: 2016-07-08 13:07 | aktualizacja: 2016-07-09 08:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

Lifetime W lipcu br. kanał Lifetime (Lifetime HD) zaprasza widzów na takie programy jak: „Małe kobietki z L.A.” (sezon 3.), „Mania chomikowania” (sezon 8.), „Zamieszkajmy nad wodą” i „Unreal: telewizja kłamie”. „Małe kobietki z L.A.” powracają w trzeciej serii opowieści o życiu grupy inteligentnych i dynamicznych przyjaciółek z Los Angeles. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2016 roku w Lifetime (Lifetime HD):

„Małe kobietki z L.A.” 3
emisja: w poniedziałki o 21:00

„Małe kobietki z L.A.” powracają w trzeciej serii opowieści o życiu grupy inteligentnych i dynamicznych przyjaciółek z Los Angeles. Bohaterki programu, którym nie brakuje pieniędzy, a Miasto Aniołów zdaje się leżeć u ich stóp, zabierają widzów w podróż po rzeczywistym świecie seksu w wielkim mieście. W każdym odcinku śledzimy losy trzydziestokilkuletnich mieszkanek Los Angeles, ich wzloty, upadki i codzienne problemy (więcej tutaj).

„Mania chomikowania” 8
emisja: w poniedziałki o 22:00

Z zewnątrz ich domy wyglądają normalnie, ale w środku okazuje się, że dla mieszkańców ważniejsze od nich samych są rzeczy. Kanał Lifetime zaprasza na ósmą serię „Manii chomikowania”, w której z pomocą terapeuty, profesjonalnego organizatora i zespołu sprzątaczy próbujemy zaprowadzić ład w życiu ludzi mających obsesję gromadzenia zbędnych przedmiotów. Każdy z bohaterów upodobał sobie coś innegoni nie umie odpuścić. Po kilku tygodniach od gruntownego sprzątania powracamy do kompulsywnych zbieraczy, by sprawdzić, czy udało im się zapanować nad nałogiem (więcej tutaj).

Constance Zimmer w serialu „Unreal: telewizja kłamie”, foto: A+E Networks Poland

„Zamieszkajmy nad wodą” w Lifetime, foto: A+E Networks Poland


„Zamieszkajmy nad wodą”
emisja: w środy o 21:30

W nowym programie Nick Waldner, ekspert od nieruchomości, pomaga potencjalnym nabywcom znaleźć wymarzony dom w doskonałym miejscu nad wodą. Każdemu klientowi proponuje on coś jedynego w swoim rodzaju, od Alabamy nad Zatoką Meksykańską, przez jezioro Havasu w Arizonie, po nadmorski Marathon na Florydzie. Widzowie mają okazję nie tylko obejrzeć wnętrza niezwykłych domów nad wodą, ale i skorzystać z doświadczenia Nicka, który bezbłędnie dostrzega walory i mankamenty każdej lokalizacji.

„Unreal: telewizja kłamie”
emisja: w środy o 22:00

„Unreal: telewizja kłamie” zagląda za kulisy popularnego programu randkowego, w którym młoda producentka Rachel Goldberg (Shiri Appleby) ma za zadanie  manipulować uczestnikami w taki sposób, by uzyskać jak najbardziej dramatyczne i skandalizujące nagrania, których domaga się od niej cyniczna główna producentka Quinn King (Constance Zimmer). Tak poznajemy prawdę o bezwzględnym świecie reality shows, który kreuje własną rzeczywistość. Do obejrzenia wyłącznie w kanale Lifetime (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...