reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nuta.TV HD w ofercie UPC

dodano: 2016-07-11 07:46 | aktualizacja: 2016-07-11 08:24
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: SatKurier.pl, Inf. własna/forum.satkurier.pl (matik)

Nuta.tv HD Nuta TV HD Do oferty sieci kablowej UPC Polska dołączył nowy kanał muzyczny. Abonenci zyskali dostęp do Nuta.TV HD od nadawcy Michał Winnicki Entertainment. To kolejny kanał od MWE, który pojawia się w UPC - kilka tygodni temu ofertę operatora zasilił dziecięcy Top Kids HD (więcej informacji). Wraz z dodaniem Nuta.TV HD w UPC dostępne są już wszystkie kanały nadawane przez Michał Winnicki Entertainment.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że Michał Winnicki Entertainment poza dziecięcym Top Kids HD i muzycznym Nuta.TV HD jest także nadawcą kolejnej muzycznej stacji Power TV HD oraz dokumentalnego Adventure HD.

Nuta.TV HD trafiła na kanał 784 na liście operatora w dekoderach Mediabox oraz modułach UPC Mediamoduł CI+, natomiast w dekoderach Horizon i Kaon umieszczono go na kanale 718 (w miejscu Kino Polska Muzyka - stacje przesunięto o 1 pozycję - Kino Polska Muzyka na 719, Mezzo na 720 i Mezzo Live HD na 721).

Przekaz kanału Nuta.TV HD w UPC Polska


Kanał Nuta.TV HD wystartował 1 września 2015 roku. Pierwotnie planowano jego debiut na satelicie (takie informacje można znaleźć nadal na stronie domowej kanału, wskazujące na 1 października), ale jak na razie stacja zasila oferty operatorów kablowych. Była to trzecia ze stacji uruchomionych przez Michał Winnicki Entertainment.

Jak informuje nadawca w ofercie kanału Nuta.TV prezentowane są w najwyższej jakości obrazu i dźwięku aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Kanał Nuta.TV jest nadawany w wersjach SD i HD, a także opcjonalnie z dźwiękiem AC3.

To w jakiej jakości i z jakim formatem dźwięku jest emitowana stacja zależy od operatora. W UPC wybrano fonię MPEG stereo (256 kbit/s).

W momencie publikacji informacji kanał nie był jeszcze uwzględniony na stronie domowej operatora.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama