reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP udostępnia sygnał ze Światowych Dni Młodzieży

dodano: 2016-07-12 11:20 | aktualizacja: 2016-07-12 12:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 Telewizja Polska jako oficjalny nadawca sygnału będzie prowadzić transmisję z przebiegu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 oraz z wizyty papieża Franciszka w Polsce w dniach 26-31 lipca 2016 roku (więcej tutaj). W związku z tym zarząd TVP S.A. na posiedzeniu w dniu 28 czerwca br. przyjął zasady udostępniania sygnału transmisji z tych wydarzeń.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulują one:

- warunki korzystania z sygnału na żywo przez nadawców krajowych,
- osadzenia (embedowania) playera TVP, pochodzącego ze stron internetowych TVP i zawierającego sygnał, na stronach podmiotów i osób korzystających z sygnału,
- nieodpłatnego, publicznego odtworzenia sygnału (w ramach publicznych pokazów, np. na telebimach lub projektorach wielkoformatowych),
- korzystania z nagrań transmisji ze Światowych Dni Młodzieży i wizyty Ojca Świętego w Polsce w terminie 7 dni od ich zakończenia w programach telewizyjnych dostępnych nieodpłatnie i publicznego udostępniania audycji zawierających fragmenty nagrań z wydarzenia.

Powyższe zasady, formularz on-line dla zamierzających korzystać z embedowanego playera, zgłoszenie zamiaru publicznego odtwarzania oraz lista transmisji realizowanych przez Telewizję Polską z uroczystości Światowych Dni Młodzieży i wizyty Ojca Świętego Franciszka w Polsce są dostępne na stronie internetowej TVP w zakładce „Światowe Dni Młodzieży” (przejdź na stronę).

Dodajmy, iż zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, dzięki współpracy z TVP Światowe Dni Młodzieży pokaże również TV Trwam (Fundacja Lux Veritatis) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...