reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Góry, piraci i magazyny w lipcu w History

dodano: 2016-07-12 19:53 | aktualizacja: 2016-07-13 19:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks Poland

History od lutego 2016 roku W lipcu br. kanał History (History HD) zaprasza widzów na takie programy jak: „Piraci i templariusze”, „Alone: przetrwać najdłużej” (sezon 2.), „Wojny magazynowe” (sezon 9.) i „Ludzie gór” (sezon 5.).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2016 roku w History (History HD):

„Piraci i templariusze”
emisja: we wtorki o 22:00

Znany podwodny archeolog i poszukiwacz Barry Clifford wraz z ekipą badaczy i specjalistów próbuje rozwiązać zagadkę liczącą setki lat. Czy najcenniejsze skarby templariuszy wylądowały na dnie Oceanu Indyjskiego u wybrzeży Madagaskaru? Po bezprecedensowym odkryciu pięciu pirackich statków cały zespół pracuje intensywnie na lądzie i w morzu, szukając zaginionych skarbów, penetrując ukryte jaskinie, miejsca pochówku i prastare kamienne budowle, wspinając się po skałach, zapuszczając się w gęstą dżunglę i badając kolejne fascynujące ślady. Być może średniowiecznych templariuszy łączy coś bowiem z bractwem piratów, które kiedyś trzęsło Bostonem i Nowym Jorkiem, a nawet i z biblijnym królem Salomonem. Trop wiedzie z Jerozolimy przez Europę i Afrykę aż na wschodnie wybrzeża Stanów Zjednoczonych (więcej tutaj).

„Alone: przetrwać najdłużej” 2
emisja: w środy o 23:00

Jak zapewnia nadawca, to najodważniejszy eksperyment z zakresu sztuki przetrwania, jaki kiedykolwiek podjęto. Po raz drugi dziesięciu śmiałków obojga płci wyruszy w pojedynkę na niegościnne pustkowia tylko z tym, co zmieszczą w małym plecaku. Ich jedynym zadaniem będzie jak najdłużej przetrwać w skrajnie trudnych warunkach. Będą musieli polować, budować sobie schronienia i bronić się przed drapieżnikami. Próbując przeżyć w nieznanym terenie, ekstremalnie samotni i w ciągłym napięciu psychicznym, będą jednocześnie dokumentować swe doświadczenia. Żadnej ekipy filmowej. Żadnych producentów. A na tego, który przetrwa najdłużej, czeka pół miliona dolarów. Lepiej sprawdzić ludzkiej woli przetrwania już się nie da (więcej tutaj).

Nicole Apelian w programie „Alone: przetrwać najdłużej”, foto: A+E Networks Poland

Barry Weiss, Brandi Schulz, Jarrod Schulz, David Hester, Brandon Sheets, Darrell Sheets, Laura Botson i Dan Botson w programie „Wojny magazynowe”, foto: A+E Networks Poland

Morgan Beasley w programie „Ludzie gór”, foto: A+E Networks Poland

„Piraci i templariusze” w History, foto: A+E Networks Poland


„Wojny magazynowe” 9
emisja: w piątki (od 15 lipca 2016 roku) o 22:00

„Wojny magazynowe” powracają w dziewiątej serii. Wśród uczestników programu są i dwudziestokilkulatkowie spragnieni dobrej zabawy, i małżonkowie próbujący szybko się dorobić. Ekscytujących, dramatycznych momentów nie brakuje. Tutaj każdy sam musi ocenić, czy warto się licytować o dany magazyn i ile opłaca się za niego zaproponować (więcej tutaj).

„Ludzie gór” 5
emisja: w środy (od 27 lipca 2016 roku) o 22:00

W Ameryce wciąż są ludzie, którzy żyją i utrzymują rodziny wyłącznie z tego, co upolują bądź złowią. Ci „Ludzie gór” radzą sobie dzięki umiejętnościom przetrwania doskonalonym przez całe pokolenia ich przodków. W programie oglądamy sześciu mieszkańców rozmaitych górskich rejonów w USA, którzy zmagają się z nieprzewidywalną przyrodą, by przeżyć zimę i zdobyć pieniądze na najzimniejsze miesiące w roku. Tutaj albo się dostosujesz, albo zginiesz (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama