reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network: „Pora na przygodę” i mobilna gra

dodano: 2016-07-24 22:44 | aktualizacja: 2016-07-28 23:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Pora na przygodę Cartoon Network - Wielka gratka dla fanów serialu „Pora na przygodę”! - zapowiada nadawca. Cartoon Network wprowadza nową, bezpłatną grę mobilną ze świata Finna, Jake’a i Krainy Ooo (więcej tutaj). „Adventure Time Card Wars Kingdom” można pobrać na systemy iOS i Android. W poniedziałek, 25 lipca br. Cartoon Network rozpoczyna natomiast emisję specjalnego maratonu „Legendarni bohaterowie Pory na przygodę”, który będzie można śledzić o poniedziałku do piątku o godzinie 8:00 (więcej tutaj).

Pora na przygodę Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Adventure Time Card Wars Kingdom” to aplikacja inspirowana fabułą jednego z odcinków serialu, w którym Finn i Jake rywalizują ze sobą o miano mistrza gry. Rozgrywka przebiega w oparciu o zasady wielu klasycznych turowych gier karcianych. Gracze wybierają swojego bohatera i losują karty, na których widnieją rozmaite zdolności, zaklęcia i postacie. Jak czytamy w opisie, aplikacja wiernie oddaje klimat „Pory na przygodę”, więc w czasie rozgrywki natkniemy się na takie karty, jak „Odlotowy Pies”, „Nieśmiertelny Kukurydziany Spacerowicz” czy „Świnia”.

Gra jest kontynuacją bijącej rekordy popularności „Adventure Time Card Wars” z 2015 roku, która od czasu premiery wygenerowała ponad 6 milionów pobrań na całym świecie (dane za Time Warnerem). Nową wersję aplikacji uzupełniono o dodatkowe karty, zdolności i zaklęcia. Dodano również wyczekiwane przez fanów tryby rozgrywki - turniejowy i PVP (gracz vs gracz).

„Adventure Time Card Wars Kingdom” można bezpłatnie pobrać na wszystkie urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

„Legendarni bohaterowie Pory na Przygodę” - emisja od poniedziałku do piątku (od 25 lipca 2016 roku) o 8:00 w Cartoon Network (Cartoon Network HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100A

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

380 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...