dodano: 2004-08-02 17:16 | aktualizacja:
2008-02-19 17:21
autor: Adrian Gąbka |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poniedziałek
Liga Pokal - finał: Bayern Monachium-Werder Bremen 17:00 ZDF 13E 19,2E Sport TV 30W Nagravision
US ChampionsWorld Series: AC Milan-Chelsea 1:00 Polsat Sport 13E Nagravision, Sport TV 30W Nagravision
Wtorek
Mistrzostwa Azji: Bahrain-Japonia 11:00 Al Jazeera Sport 26E, Bahrain Sport 26E, Dubai Sports ME 26E, LBC Sat 26E, MBC 26E, Saudi Sports 13E, Syrian TV 26E, Dubai Sports EU 13E, Syrian TV 13E, Al Jazeera Sport 7W, Kuwait TV3 7W, Dubai Sports ME 7W.
Mistrzostwa Azji: Chiny-Iran 14:00 Al Jazeera Sport 26E, Bahrain Sport 26E, Dubai Sports ME 26E, LBC Sat 26E, MBC 26E, Saudi Sports 13E, Syrian TV 26E, Dubai Sports EU 13E, Syrian TV 13E, Al Jazeera Sport 7W, Kuwait TV3 7W, Dubai Sports ME 7W.
Freiburg-Bayern Monachium 18:45 DSF 19,2E
Boca Juniors-Red Diamonds 18:45 SBS 6 19,2E Irdeto1 Viasat Sport 2 5E Viaccess1
Inter-Juventus-Palerno 20:15 Canale5 13E
Real Btis-Partizan Belgrade 20:45 Alpha TV 64E
Man United-PSV Eindhoven 21:00 SBS6 19,2E Viasat Sport2 5E Viaccess1, Sport TV 30W Nagravision
US ChampionsWorld Series 1:00 Roma-Liverpool Polsat Sport 13E Nagravision
Środa
Jubilo Iwata-Barcelona 11:00 Barca TV 19,2E Seca2
Druga Runda kwalifikacji LM, rewanż: Sherif Tiraspol-Rosenborg 18:00 TV3 No 5E Viaccess1
Druga Runda kwalifikacji LM, rewanż: FC Copenhagen-Nova Gorica 19:00 TV3+ Viaccess1
Druga Runda kwalifikacji LM, rewanż: Wisła Kraków- WIT Gruzja 19:00 TVP2
Druga Runda kwalifikacji LM, rewanż: Kaunes-Djurgarden 19:15 Kanal5 1W Conax
Druga Runda kwalifikacji LM, rewanż: Red Star Belgrade-Young Boys 19:15 TSR/TSi2 13E Viaccess1
Sporting Lizbona-Blackburn 19:45 TVi Portugal 30W Nagravision
Portugal-Paragwaj 21:15 RTP1 30W Nagravision
Palmeiras-Goias 0:30 Al Riyadiyah 26E Seca2, Sport TV 30W Nagravision
Czwartek
Vodafone Cup: Boca Juniors-PSV Eindhoven 18:45 SBS6 19,2E Irdeto1 Viasat Sport2 5E Viaccess1
Vodafone Cup: Man United-Red Diamonds 21:00 SBS6 19,2E Irdeto1 Viasat Sport2 5E Viaccess1
Piątek
Amica Wronki-Legia Warszawa 19:00 C+ Sport 13E Seca2
Bundesliga: Werder Bremen-Schalke 04 19:30 NTV Turkey 42E, ARD 13E 19,2E Polsat Sport 13E Nagravision
Liga francuska: Nice-Lyon 19:45 C+ France 19,2E Seca2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.