reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Damy i wieśniaczki.PL” - nowość w TTV

dodano: 2016-08-01 12:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV „Damy i wieśniaczki” grafika animacja rysunek bajka W poniedziałek, 15 sierpnia br. o godzinie 22:00 telewizja TTV zaprezentuje premierowy odcinek nowego programu „Damy i wieśniaczki.PL”. Kolejne odcinki widzowie zobaczą we wrześniu br. Wystąpią m.in. Justyna Pawlicka, Anna Szubert, Paula Tumala, Sylwia Bomba, Beata Pruska, Joanna Paszkowska i Monika Słowiańska. Program to polska wersja ukraińskiego widowiska „Damy i wieśniaczki”, które również emitowane jest w TTV (więcej tutaj).

TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W naszej jesiennej  nowości „Damy i wieśniaczki.PL”  konfrontujemy ze sobą kobiety  „pławiące się w luksusach” z tymi,  których zasobność portfela stawia przed codziennym dylematem czy starczy na chleb. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia. To program, który bawi i wzrusza - jednym słowem skrojony na miarę dla widzów TTV. Jestem przekonana, że „Damy i wieśniaczki. PL” będą hitem jesiennej ramówki

- podsumowuje Lidka Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.


„Damy i wieśniaczki. PL” to seria, w której dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Przez trzy dni okaże się, czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową  w portfelu, czy raczej potrzeba czegoś więcej.

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy pojadą na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki?

W tym samym czasie kobiety z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?
 
Justyna Pawlicka w programie „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN
Justyna Pawlicka w programie „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: TVN


Wśród polskich „dam” zobaczymy między innymi uczestniczkę programu TVN „Top Model”  - Justynę Pawlicką (więcej tutaj), której firma produkująca naturalne futra budzi wiele kontrowersji, Annę Szubert - fotografkę hedonistkę, która przezwyciężyła ciężką chorobę, modelkę, „Słowiankę Donatana”, jeszcze niedawno widywaną u boku Marcina Gortata - Paulę Tumalę (więcej tutaj), czy znaną z „Gogglebox. Przed telewizorem” (TTV) Sylwię Bombę (więcej tutaj) oraz Beatę Pruską, Joannę Paszkowską, Monikę Słowiańską i inne.

- „Damy i wieśniaczki.PL” to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Po sukcesie bijącej rekordy oglądalności serii ukraińskiej, „Damy i wieśniaczki.PL”  już 15 sierpnia br. w specjalnym, premierowym odcinku w telewizji TTV - zachęca nadawca.

„Damy i wieśniaczki.PL” - premiera w poniedziałek, 15 sierpnia 2016 roku o 22:00, emisja w czwartki (od 1 września 2016 roku) o 22:00; „Damy i wieśniaczki” - emisja w TTV (TTV HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...