Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczów International Champions Cup: Liverpool FC - FC Barcelona w Eleven.Transmisje z Igrzysk Olimpijskich w Rio tylko w kanałach TVP2, TVP Sport oraz serwisie sport.tvp.pl. Transmisja meczu Agnieszki Radwańskiej w Rio 2016 w TVP2.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
15:25 LOTTO Ekstraklasa – 4. kolejka: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna
Komentarz: Piotr Laboga - Kazimierz Węgrzyn
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal
20:25 LOTTO Ekstraklasa – 4. kolejka: Korona Kielce - Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht
CANAL+ Sport 2 (HD)
12:00 Golf: PGA European Tour – Paul Lawrie Match Play, Dirleton, Wielka Brytania: III RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
16:00 Golf: PGA European Tour – Paul Lawrie Match Play, Dirleton, Wielka Brytania: III RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
Eleven (HD)
13:25 Scottish Premiership – 1. kolejka: Rangers FC - Hamilton Academy
Komentarz: Michał Mitrut
15:55 Sky BET Championship – 1. kolejka: Nottingham Forest - Burton Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński
18:10 International Champions Cup: Liverpool FC - FC Barcelona
Komentarz: Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała
23:25 Serie A (Brazylia) – 18. kolejka: Flamengo Rio de Janeiro - Atletico Paranaense
Komentarz: Sebastian Chabiniak - Marcin Gazda
Eleven Sports (HD)
20:25 Jupiler League (Belgia) – 2. kolejka: Standard Liege - Sint-Truidense VV
Komentarz: Marcin Pawłowski - Michel Thiry
Eurosport 1 (HD)
18:00 Żużel: Mistrzostwa Europy, Daugavpils, Łotwa: II FINAŁ
21:00 Superkombat – World Grand Prix Series: Ionut Iftimoaie – Jorge LorenEurosport 2 (HD)
18:00 Skoki narciarskie - Letnia Grand Prix, Einsiedeln, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY
20:00 FIA WTCC: Termas de Rio Hondo, Argentyna: KWALIFIKACJEFightklub (HD)
3:00 Gala boksu, Filadelfia, USA: Denis Douglin - David Benavidez
Komentarz: Piotr Momot
Polsat Sport (HD)
16:50 Koszykówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Holandia
Komentarz: Adam Romański i Tomasz Jankowski
19:40 Eredivisie (Holandia) – 1. kolejka: Utrecht - PSV Eindhoven
Komentarz: Grzegorz Michalewski
Polsat Sport News (SD)
16:50 Koszykówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Holandia
Komentarz: Adam Romański i Tomasz Jankowski
Sportklub (SD)
18:25 Tipico Bundesliga (Austria) – 3. kolejka: FC Red Bull Salzburg – SKN St.Polten
Komentarz: Marcin Grzywacz
20:30 Tipico Bundesliga (Austria) – 3. kolejka: FC Admira Wacker Modling - Cashpoint SCR Altach (z odtworzenia, bo mecz o 18:30)
Komentarz: Tomasz Zieliński
TVP 1 (HD)
od 17:25 (w TVP2 od 14:25) IO kolarstwo szosowe: Wyścig ze startu wspólnego mężczyzn
od 22:15 IO – półfinały i finał: Szpada kobiet indywidualnie
Komentarz: Ryszard Łabędź
22:00 IO boks mężczyźni: Eliminacje 60 kg, 81 kg, 91 kg
Komentarz: Piotr Jagiełło
2:00 IO: Siatkówka plażowa - mecz fazy grupowej mężczyzn: Bartosz Łosiak/Piotr Kantor - Markus Böckermann/Lars Flüggen
inne fragmenty dyscyplin w TVP1 (HD): wioślarstwo, pływanie, siatkówka plażowa itd.
TVP 2 (HD)
16:15 IO: Strzelectwo - ceremonia medalowa
16:35 IO: Kolarstwo - wyścig ze startu wspólnego mężczyzn; Wioślarstwo - eliminacje; Pływanie; Siatkówka plażowa - mecze fazy grupowej kobiet i mężczyzn; Judo - kobiety w kategorii do 48 kg i mężczyźni w kategorii do 60 kg - eliminacje; Jeździectwo - WKKW - ujeżdżanie
20:55 IO: Szermierka - szpada indywidualna kobiet - półfinał; Tenis stołowy - mecze gry pojedynczej mężczyzn i kobiet
21:25 IO: Szermierka - szpada indywidualna kobiet
22:00 IO: Judo - kobiety w kategorii do 48 kg i mężczyźni w kategorii do 60 kg - finały
0:45 IO: Tenis - mecze gry pojedynczej kobiet i mężczyzn
TVP Sport (HD)
od 14:25 IO: Piłka ręczna kobiet - mecz fazy grupowej: Norwegia - Brazylia
Komentarz: Maciej Iwański
16:15 IO: Boks - 1/16 finału; Tenis stołowy - mecze gry pojedynczej kobiet i mężczyzn; Tenis
18:10 IO: Siatkówka plażowa - mecze fazy grupowej kobiet: Elsa Baquerizo McMilla/Liliana Fernández Steiner - Ana Gallay/Georgina Klug;
19:05 IO: Tenis stołowy - mecze gry pojedynczej kobiet i mężczyzn
20:25 IO: Strzelectwo - pistolet pneumatyczny - finał mężczyzn
21:05 IO: Szermierka - szpada indywidualna kobiet - półfinał; Tenis stołowy - mecze gry pojedynczej kobiet i mężczyzn
21:35 IO: Łucznictwo - rywalizacja drużynowa mężczyzn - mecz o 3. miejsce
22:05 IO: Łucznictwo - rywalizacja drużynowa mężczyzn - mecz finałowy
22:45 IO: Boks - 1/16 finału
23:55 IO: Koszykówka mężczyzn - mecz fazy grupowej: Chiny - USA
Komentarz: Marek Rudziński
2:00 IO: Siatkówka plażowa - mecz fazy grupowej mężczyzn: Bartosz Łosiak/Piotr Kantor - Markus Böckermann/Lars Flüggen
2:55 IO: Piłka nożna kobiet - mecz fazy grupowej: Brazylia - Szwecja
5:00 IO: Siatkówka plażowa - mecz fazy grupowej kobiet: Kerri Walsh Jennings/April Ross - Mariafe Artacho del Solar/Nikki Laird
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.