reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Debiut Travelxp HD - będzie też w 4K w Polsce? [wideo]

dodano: 2016-08-12 10:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: travelxp/satkurier.pl

Travelxp HD Telekom Austria Group (TAG) zawarła partnerstwo z indyjską siecią Travelxp HD, którego wynikiem będzie rozpoczęcie satelitarnej dystrybucji tego kanału podróżniczego w Europie Środkowej i Wschodniej. Dosył Travelxp HD będzie dostępny za pośrednictwem satelity Eutelsat 16A (16°E). TAG, przy użyciu swojego rozwiązania direct2home, będzie działać jako operator techniczny dla Travelxp HD.

Travelxp HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawca Travelxp HD poinformował, że chce rozszerzyć obecność w takich krajach Europy Środkowej i Wschodniej, jak Chorwacja, Bułgaria, Słowenia, Czechy, Serbia, Macedonia i inne. Sygnał będzie dostępny także dla polskich operatorów, którzy będą mieli okazję dołączenia Travelxp HD do swoich ofert. Stacja nadaje w językach angielskim i hindi.

Co istotne, Travelxp nie poprzestanie na HD. Już teraz nadawca jest w posiadaniu ponad 100 godzin treści UHD o podróżach.
Uruchomienie Travelxp 4K na całym świecie jest planowane na luty 2017 roku. Czy pojawi się również w Polsce? Będzie to zależało od operatorów polskich platform i kablówek.
 

Prashant M. Chothani, dyrektor generalny Travelxp HD, powiedział:

To właściwy czas dla Travelxp, by zaznaczyć swoją przewagę na europejskim rynku telewizji podróżniczej i lifestyle'owej. Mamy silną pozycję w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz Ameryce Północnej i wierzymy, że ten krok będzie solidnym rozszerzeniem naszego rosnącego w siłę partnerstwa z dostawcami usług na potencjalnych rynkach.Strona internetowa: www.travelxp.tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...