reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network: Gumball zaprasza do świata przygód

dodano: 2016-08-15 19:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner/satkurier.pl

Cartoon Network Gumball Watterson ponownie wpakuje się w niewyobrażalne tarapaty. Tym razem on i jego kumpel Darwin zostaną porwani przez zamaskowanych przestępców, którzy wtargną do szkolnego autobusu. Premiera nowych odcinków czwartego sezonu serialu „Niesamowity świat Gumballa” odbędzie się w poniedziałek, 15 sierpnia br. na antenie Cartoon Network. Stacja wyemituje także specjalny maraton „Gry Gumballa”. Dodajmy, iż wkrótce br. w Cartoon Network zadebiutować ma piąty sezon serialu „Niesamowity świat Gumballa”. Ponadto trwają prace nad szóstą serią (więcej tutaj).

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W połowie sierpnia br. widzowie Cartoon Network zobaczą nowe, zwariowane przygody niebieskiego kota Gumballa. - Główny bohater i jego nietuzinkowa rodzina nikomu nie pozwolą się nudzić - zapewnia nadawca.

W premierowych odcinkach Gumball i jego koledzy znów będą obmyślać, jak uniknąć chodzenia do szkoły. Ich rodzice zapragną dać dzieciakom nauczkę raz na zawsze i przekonać je, że nie warto opuszczać lekcji. Jednak, gdy przebrani za przestępców wtargną do szkolnego autobusu, sytuacja zupełnie wymknie się spod kontroli. Tytułowego bohatera czekają też inne kłopoty: w wyniku nieporozumienia pod znakiem zapytania stanie jego randka z Penny. Gumball będzie usiłował dotrzeć na umówione spotkanie, mimo wielu piętrzących się po drodze zabawnych przeciwności. O tym, czy mu się uda, widzowie przekonają się w sierpniu br. na antenie Cartoon Network. Na nowe odcinki czwartego sezonu „Niesamowitego świata Gumballa” Cartoon Network zaprasza od 15 sierpnia - emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30.

W sierpniu dla wszystkich fanów Gumballa Cartoon Network przygotował wyjątkową niespodziankę. Stacja wyemituje specjalny maraton „Gry Gumballa”, który sympatycy niebieskiego kota będą mogli oglądać codziennie od poniedziałku, 29 sierpnia br. do piątku, 9 września br. - Zwariowane przygody Gumballa i jego kumpla Darwina umilą wszystkim powrót do szkoły, zagwarantują dobrą zabawę i relaks w przerwie od szkolnych obowiązków - zapewnia nadawca.

„Niesamowity świat Gumballa” - sezon 4., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 15 sierpnia 2016 roku) o 17:30; sezony 5. i 6. - emisja wkrótce; „Gry Gumballa” - emisja od poniedziałku, 29 sierpnia 2016 roku w Cartoon Network (Cartoon Netowrk HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...