reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

30.09 Koniec kanału ZDFkultur

dodano: 2016-08-16 17:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: DF/infosat/zdf

ZDFkultur 30 września br. nadawanie na niemieckim rynku zakończy kanał kulturalny ZDFkultur od nadawcy publicznego ZDF. Za to już w październiku uruchomiony zostanie wspólny kanał ZDF i ARD, skierowany do młodzieży. Na razie nowa zapowiadana stacja nie ma jeszcze nazwy. Wiadomo jednak, że nie będzie dostępna ani w przekazie satelitarnym, ani naziemnym. ZDFkultur jest dostępny na satelicie Astra 1N (19,2°E) jako stacja niekodowana (FTA), ale tylko końca września br.

ZDFkultur


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa stacja od ARD i ZDF ma być skierowana do widzów w wieku 14-29 lat, którzy więcej czasu spędzają surfując po Internecie niż oglądając tradycyjną telewizję.

Na ostatni dzień nadawania ZDFkultur przygotował dla swoich widzów kilka odcinków popularnego programu muzycznego „Disco”. Start o godz. 18:30. ZDFkultur zakończy emisję o północy. Stacja nadaje od maja 2011 roku. W 2013 roku pojawiły się informacje o planowanym zamknięciu z końcem grudnia, ale ostatecznie kanał kontynuował emisję.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama