reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

12-13.10 Warsaw International Media Summit 2016

dodano: 2016-08-17 16:10 | aktualizacja: 2016-08-23 15:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MM Conferences

Warsaw International Media Summit Rynek mediów i telekomunikacji, pomimo ciągłego zmagania się nowymi wyzwaniami i wygórowanymi oczekiwaniami konsumentów, z dnia na dzień zaskakuje nowymi technologiami i rozwiązaniami. Reprezentanci tego sektora będą rozmawiać na temat fundamentalnych zagadnień podczas Warsaw International Media Summit, który odbędzie się 12-13 października 2016 r. w Hotelu Westin w Warszawie. Kongres stanowi unikalną okazję do podjęcia dyskusji na temat kluczowych wyzwań i problemów, z jakimi na co dzień spotyka się branża, oraz wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń między decydentami i uczestnikami polskiego rynku telekomunikacyjnego, medialnego i nowych technologii.

Warsaw International Media Summit


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Warsaw International Media Summit jest ważnym wydarzaniem, podczas którego kluczowi przedstawiciele rynku telekomunikacyjnego i medialnego mają okazję spotkać się w jednym miejscu i podjąć dyskusję na istotne dla tych branż tematy. Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu merytorycznego paneli dyskusyjnych, natomiast pod wieloma względami doceniam również to, co ma miejsce w kuluarach konferencji, i.e., swobodna wymiana poglądów między uczestnikami rynku – która bywa najbardziej produktywną formą komunikacji, jeżeli chodzi o globalne spojrzenie na trendy rynkowe

- mówi Przemysław Kurczewski, Przewodniczący Rady Programowej Warsaw International Media Summit/Prezes Zarządu, EmiTel.


Wśród kluczowych zagadnień, które zostaną poruszone podczas Konferencji, znajdują się m.in.: przyszłość mediów publicznych, monetyzacja mediów i modele biznesowe przyszłości, finansowanie mediów w świetle zmian i tendencji konsumpcji, piractwo i współpraca z instytucjami rządowymi, technologie przyszłości, kanały dystrybucji treści, cyberbezpieczeństwo.

Obszary tematyczne wydarzenia określone zostały przez Radę Programową pod przewodnictwem Przemysława Kurczewskiego, Prezesa Zarządu EmiTel. Posiedzenie Rady odbyło się 20 czerwca 2016 r. w Warszawie. W jej skład wchodzą m.in.:
  • Magdalena Gaj - Prezes, Urząd Komunikacji Elektronicznej
  • Witold Graboś - Zastępca Przewodniczącego, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji  
  • Artur Waliszewski - Regional Business Managing Director CEE, Google
  • Tomasz Gillner-Gorywoda - Wiceprezes Zarządu, Cyfrowy Polsat
  • Adam Sawicki - Prezes Zarządu, T-Mobile Polska
  • Maciej Maciejowski - Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu, TVN
  • Aleksander Kutela - Prezes Zarządu, Grupa Onet.pl
  • Jakub Turowski - Head of Public Policy for Poland, Facebook.

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Rady Programowej oraz foto- i wideorelacją z poprzedniej edycji. Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie: www.telekomunikacjaimedia.pl.
 
Andrzej Matuszyński, Prezes Grupy EUROZET, zaprasza do wzięcia udziału w 9. Warsaw International Media Summit

Organizatorem wydarzenia jest MM Conferences S.A., która jest wiodącym organizatorem spotkań biznesowych, w szczególności szkoleniowo-konferencyjnych m.in. dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej, finansowej oraz technologicznej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...