reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Warmiński kabareton trafił z TVP1 do Polsatu

dodano: 2016-08-20 14:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat TVP1 TVP 1 TVP Rozrywka „Lidzbarskie wieczoru humoru i satyry” grafika rysunek animacja bajka „Lidzbarskie wieczoru humoru i satyry” od lat goszczą na kabaretowej mapie Polski. Dotąd relacje z tego wydarzenia pokazywała TVP1, a ostatnio TVP Rozrywka. Tegorocznego kabaretonu nie zobaczymy już jednak w kanałach Telewizji Polskiej a w konkurencyjnym Polsacie (należącym do Cyfrowego Polsatu). W niedzielę, 21 sierpnia br. o godzinie 20:05 na antenie tej stacji pojawi się na żywo „Kabaretowa noc pod gwiazdami - Lidzbark Warmiński 2016”, podczas której wystąpią artyści z całego kraju.

Polsat TVP1 TVP 1 TVP Rozrywka „Lidzbarskie wieczoru humoru i satyry” grafika rysunek animacja bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym roku „Lidzbarskie wieczoru humoru i satyry” odbywają się po raz 37. A co zobaczymy w finałowym koncercie? Dwaj Warmiacy, Radosław Bielecki z Neo-Nówki i Piotr Bałtroczyk, a także dwaj wrocławianie, Roman Żurek i Michał Gawliński (obaj z Neo-Nówki), podejmą dyskusję na temat wyższości jednych regionów Polski nad innymi. Do Lidzbarka Warmińskiego dotrą również: Kabaret Młodych Panów z Rybnika, Łowcy.B z Cieszyna, Grupa MoCarta z Warszawy oraz Grzegorz Halama i Kabaret Zachodni z Zielonej Góry.
 
„Kabaretową noc pod gwiazdami - Lidzbark Warmiński 2016” poprowadzi Piotr Bałtroczyk. Na zdjęciu satyryk i artystka kabaretowa Ewa Błachnio podczas Polsat SuperHit Festiwalu w 2015 roku, foto: Cyfrowy Polsat
„Kabaretową noc pod gwiazdami - Lidzbark Warmiński 2016” poprowadzi Piotr Bałtroczyk. Na zdjęciu satyryk i artystka kabaretowa Ewa Błachnio podczas Polsat SuperHit Festiwalu w 2015 roku, foto: Cyfrowy Polsat


„Kabaretowa noc pod gwiazdami - Lidzbark Warmiński 2016” - transmisja w niedzielę, 21 sierpnia 2016 roku o 20:05 w telewizji Polsat (Polsat HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...