reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea 1000+ z Internetem 1000 Mb/s

dodano: 2016-08-22 19:45 | aktualizacja: 2016-08-22 21:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inea

Inea 1000 Mb/s – Dobra zmiana nastała dla wszystkich Wielkopolan. Tylko w Inea mogą otrzymać ofertę 1000+, która da im nie tylko najszybszy Internet w Polsce (bo aż 1000 Mb/s), ale również wybrane usługi przez rok całkowicie za darmo – poinformował operator wielkopolskiej sieci Inea. Operator proponuje nowym klientom roczną promocję, w ramach której abonent korzystający z dwóch lub trzech usług zapłaci tylko za jedną, a pozostałe otrzyma gratis. Inea oferuje nawet 226 kanałów, w tym 88 w jakości HD.

Inea 1000 Mb/s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według raportu UKE, 310 tys. Polaków korzysta z łączy światłowodowych, z tego prawie 11% stanowią abonenci Inea. Nowoczesna technologia przesyłania danych daje możliwość zaoferowania klientom najszybszego Internetu w Polsce – bo aż 1000 Mb/s. Jest to prędkość, której nie oferuje żaden inny operator na rynku ogólnopolskim, informuje Inea. Dodatkowo Inea zwiększa również upload (czyli szybkości wysyłania danych).
 

Dla Inea najważniejszy jest klient. Z naszych usług codziennie korzysta ponad pół miliona osób i to właśnie potrzeby naszych abonentów stoją za ofertowymi zmianami. Świat wokół nas idzie do przodu, branża telekomunikacyjna też dynamicznie się rozwija, dlatego cały czas szukamy sposobów, aby uatrakcyjniać naszą telewizyjną, internetową i telefoniczną ofertę

– mówi Jarosław Pijanowski, członek zarządu ds. marketingu sprzedaży i obsługi klienta Inea.

Jesteśmy dumni, że to operator z Wielkopolski ma najszybszy Internet w kraju.

„Wielki INternet 1000+ dla Wielkopolan. Ze światłowodu!” to hasło jesiennej kampanii Inea. – To właśnie dzięki Inea – tylko w Wielkopolsce, dla Wielkopolan dostępny jest Wielki INternet nawet 1000 mega. Nie z kosmosu – ze światłowodu. Dla każdego – na pierwsze dziecko, na studenta, na babcię z dziadkiem. Dla całej rodziny. I dla kota też ;) – informuje żartobliwie operator.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama