reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

T-Mobile z transmisją danych dla listonoszy Poczty Polskiej

dodano: 2016-08-28 16:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: T-Mobile

T-Mobile Poczta Polska Mobilny Listonosz T-Mobile Polska przystąpił do realizacji kontraktu będącego kontynuacją rozpoczętego w 2015 roku projektu „Mobilny Listonosz” realizowanego przez Pocztę Polską S.A. w zakresie elektronizacji procesów realizowanych przez pracowników Poczty Polskiej. W ramach kontraktu Poczta Polska może zamówić ok. 20.000 urządzeń z kartami SIM oraz ok. 9.000 signature padów.

T-Mobile Poczta Polska Mobilny Listonosz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Urządzenia mobilne będą korzystały z transmisji danych oraz aplikacji „Mobilny Listonosz” przygotowanej przez Pocztę Polską. Podpisana 26 lipca br. umowa przewiduje świadczenie usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych przez okres 3 lat.

T-Mobile dostarczy urządzenia, licencje, a przede wszystkim usługi transmisji danych dla listonoszy Poczty Polskiej. Ten największy w Europie tego typu kontrakt to kontynuacja realizowanego przez Pocztę Polską projektu „Mobilny Listonosz”. Operator dostarczy urządzenia mobilne dla listonoszy oraz usługę Mobile Device Management (MDM), czyli zdalnego zarządzania telefonami i tabletami. MDM pozwala, m.in., na zarządzanie aplikacjami, zdalny reset haseł, usunięcie danych, blokowanie określonych aplikacji, lokalizowanie urządzenia i realizowanie polityki bezpieczeństwa. Do placówek pocztowych zostaną również dostarczone signature pady.

W ramach wygranego przetargu T-Mobile dostarczy minimum 15.000 tabletów z dedykowaną aplikacją i kartą SIM z usługami transmisji danych od T-Mobile. W skład zestawu wchodzić będzie również unikalny rysik pozwalający nie tylko nawigować w urządzeniu, ale również składać odręczny podpis o cechach biometrycznych. W komplecie znajduje się również etui na urządzenie, tzw. power bank i dodatkowo ładowarka samochodowa.

Zgodnie z zawartą w umowie opcją na zamówienia dodatkowe oraz sprzętem dostarczonym w ramach pierwszego przetargu do projektu „Mobilny Listonosz”, T-Mobile dostarczy ok. 25.000 specjalnie przygotowanych zestawów. Operator zapewni również minimum 8.000 signature padów, a wraz z opcją i sprzętem dostarczonym w ramach projektu pilotażowego będzie to ok. 11.000 urządzeń dostępnych we wszystkich placówkach Poczty Polskiej.

Jak informuje T-Mobile Polska, dostawy zestawów zostały rozłożone w czasie, aby zapewnić najwyższą jakość podzespołów. W ramach 3-letniej umowy z Pocztą Polską, T-Mobile Polska jest nie tylko dostawcą sprzętu, ale będzie również odpowiadać za pełen pakiet usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla całości dostarczanego wyposażenia i oprogramowania.

Na bazie innego przetargu, konsorcjum, którego częścią jest T-Mobile, realizuje na rzecz Poczty Polskiej usługi operatora sieci rozległej. W ramach umowy dostarczane są łącza do blisko 5.000 placówek Poczty Polskiej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...