reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV HD już w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2016-08-29 03:21
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: satkurier.pl/inf. własna

TTV HD Zgodnie z zapowiedziami (więcej informacji) od 29 sierpnia (a nawet nieco wcześniej, bo uprawnienia pojawiły się jeszcze przed północą) abonenci Cyfrowego Polsatu zyskali dostęp do kanału TTV HD. Zastąpił on wersję SD i trafił w dekoderach operatora na pozycję 103. Bez zmian jest dostępność - TTV HD mogą oglądać posiadacze pakietów od Mini HD wzwyż.

TTV HD Kossakowski 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne są zgodne z przypuszczeniami - w czasach, gdy pojemność satelitarna jest coraz cenniejsza nie uruchamiano osobnej kopii i przekaz jest pobierany z transpondera TVN-u, który jest źródłem także dla widzów platformy Orange oraz dla operatorów sieci kablowych.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: TTV HD
PID V: 539 (MPEG-4/HD)
PID A: 890 (pol), 891 (ud1, AC3)
PID PCR: 539
SID: 15831
PID TXT: 595
PID PMT: 61
Provider: TVN
Kodowanie: Conax (sieci kablowe), Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat), Viaccess PC 3.0 (Orange)

TTV jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się ogólnopolską stacją telewizyjną, która od momentu powstania buduje swój wyjątkowy charakter na oryginalnych produkcjach własnych. Potencjał TTV to ramówka oparta na autorskich programach nadawanych w paśmie popołudniowym i wieczornym. Stację wyróżnia pasmo polskich premier emitowanych codziennie od 22:00.

Wizerunek kanału kreują charyzmatyczne osobowości znanych i lubianych przez widzów prowadzących. Wśród nich Przemek Kossakowski, zaskakujący swoimi kolejnymi programami - „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Nieoczywiste”. Rafał Betlejewski – performer, artysta i twórca akcji społecznych - „Betlejewski. Prowokacje” czy tropiący nierzetelnych fachowców w kraju i za granicą Dominik Strzelec w „Usterce”, a w duecie z Pauliną Marciniak wyszukujący zadziwiająco praktycznych gadżetów w programie „Testerzy”. 

Do grona prowadzących jesienne nowości TTV dołączy jedna z najbardziej lubianych dziennikarek Dorota Wellman z programem „Anatomia Głupoty według Doroty Wellman”, w którym zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami z sieci. Zawarte w nich przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z jej opinią. Znana dziennikarka poprowadzi jeszcze jeden program - „Dzień, w którym pojawiła się forsa”. Bohaterami tego reality-show będą rodziny, które nagle dostaną wysoką kwotę pieniędzy, a widzowie zobaczą, jak obdarowani wykorzystają tę szansę. Przez miesiąc uczestnikom będzie towarzyszyć kamera, a ich przewodnikiem po nowej rzeczywistości zostanie Dorota Wellman, która doradzi, jak rozdysponować gotówkę.

Pojawi się też Janek Pirowski, znany widzom TTV z programu „W Trasie” oraz z autorskich audycji w Radiu Eska. W programie „Pierwszy raz za granicą” będzie sprawcą i czuwającym nad przebiegiem podróży uczestników, których wyekspediuje na pierwsze wakacje poza Polską. Z kolei znany mistrz kuchni „W 10 zadaniach specjalnych Michela Morana” udowodni, że z każdym zadaniem specjalnym można sobie poradzić i mieć z tego frajdę.

Wśród jesiennych nowości TTV zobaczymy Przemka Kossakowskiego w wyższym wymiarze inicjacji. Przejdzie niecodzienną metamorfozę fizyczną i psychiczną w nowym programie „Kossakowski. Być jak…”. Tym razem będzie się wcielał nie tylko fizycznie w osoby znane z pierwszych stron gazet. W czwartkowe wieczory emitowana będzie polska wersja doskonale znanej przez widzów serii „Damy i Wieśniaczki”, w której dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów na kilka dni zamienią się rolami i życiem. Zobaczymy też nowe serie programów „Testerzy”, „Usterka” (z Irlandii), „Betlejewski. Prowokacje”, „Gogglebox. Przed telewizorem” i „DeFacto” z reporterskimi materiałami Karoliny Gilon.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...