reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: 8TV zamiast Eska TV i PR24 zamiast Czwórki

dodano: 2016-08-31 13:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra Operator sieci kablowej Vectra poinformował na swojej stronie internetowej, że 1 września 2016 roku Czwórka zmieni nazwę na Polskie Radio 24, a 28 września 2016 roku kanał Eska TV zmieni nazwę na 8TV. W opublikowanym komunikacie dodano, że w związku z tymi zmianami nie przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia konsekwencji.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
8TV to bezpłatna telewizja muzyczno-rozrywkowa, która od 28 września 2016 roku będzie dostępna całej Polsce za pośrednictwem MUX 1 naziemnej telewizji cyfrowej oraz w wybranych sieciach kablowych i platformach satelitarnych. Kanał będzie nadawany FTA za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird (13°E). Jak poinformował nadawca - Grupa ZPR Media, muzyczna stacja Eska TV nadal będzie obecna w sieciach kablowych i platformach satelitarnych oraz w Internecie.

Z informacji udostępnionych przez Grupę ZPR Media wynika, że zarówno Eska TV jak i 8TV będą dostępne dla operatorów sieci kablowych i platform satelitarnych. To oni będą decydować, czy zaoferują swoim klientom oba te kanały, czy tylko jeden z nich.

Polskie Radio 24 to nowa stacja nowa informacyjna stacja radiowa, która wystartuje 1 września. Będzie nadawać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, prezentując swoim słuchaczom najważniejsze informacje z kraju i ze świata, wzbogacone o bieżący komentarz publicystów i ekspertów w danej dziedzinie. Polskie Radio 24 zastąpi w paśmie UKF radiową Czwórkę. Będzie też dostępne w ramach DAB+ i w Internecie. Natomiast Czwórka w niezmienionej formie będzie nadawać wyłącznie w Internecie i DAB+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...