reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Unlimited TV i kozoodporny Internet od nc+

dodano: 2016-08-31 14:48 | aktualizacja: 2016-09-04 23:08
autor: Jerzy Kruczek | źródło: nc+

nc plus logo tlo sk_360px.jpg Platforma nc+ startuje z usługą Unlimited TV, która umożliwia oglądanie telewizji przez aplikację nc+ GO lub przez stronę ncplusgo.pl bez zużywania limitu transferu danych. Jak informuje operator, od 5 września br. pakiety nc+ Internet oraz nc+ Telefon będą dostępne w promocyjnych cenach. - Kupując obie usługi, do pakietu telewizyjnego rabat gwarantowany wynosi nawet 70 zł miesięcznie - czytamy w komunikacie. Oferta z rabatem jest dostępna dla wszystkich abonentów, obowiązuje od najniższych pakietów telewizyjnych nc+.

kozoodporny internet nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ceny usług nc+ Internet i nc+ Telefon dla klientów posiadających pakiet telewizyjny będą się kształtowały w następujący sposób:

nc+ Internet:
  • Internet na start 10 GB od 19,99 zł miesięcznie;
  • Internet domowy 35 GB od 34,99 zł miesięcznie;
  • Internet domowy max 100 GB, z opcją Unlimited TV w pakiecie od 59,99 zł miesięcznie.

nc+ Telefon to oferta bez limitu, SMS-y i połączenia do wszystkich sieci, oraz na numery stacjonarne w cenie od 19,99 zł miesięcznie. Do tej opcji klienci mogą również dokupić za 5 zł miesięcznie paczkę danych 5 GB Internetu.

nc+ uruchamia nową opcję Unlimited TV. Jak informuje operator, aktualnie z aplikacji nc+ GO korzysta ponad 300 tys. abonentów nc+. Dzięki usłudze Unlimited TV abonenci będą mogli oglądać ponad 80 kanałów na żywo lub wybrane pozycje z filmowych kolekcji VOD w aplikacji nc+ GO lub przez stronę ncplusgo.pl bez obaw, że ich limit Internetu się wyczerpie. Usługa jest bezpłatna w najwyższym pakiecie internetowym Internet domowy max 100 GB. W pozostałych pakietach internetowych opcja Unlimited TV jest płatna.

Z oferty nc+ Internet oraz nc+ Telefon korzystać mogą wszyscy abonenci nc+ bez względu na posiadany pakiet telewizyjny, a także nowi klienci nc+. Aby uzyskać rabat nawet do 70 zł miesięcznie, abonenci nc+ nie muszą zmieniać swojego pakietu telewizyjnego. Promocyjne ceny są dostępne nawet dla tych klientów, którzy posiadają najniższe pakiety telewizyjne. Klienci dodatkowo wybierają, na jaki czas chcą podpisać umowę na usługi Internetu i telefonii komórkowej: 12 lub 24 miesiące w tej samej cenie.

Ceny pakietów triple play dla nowych abonentów nc+ zaczynają się od 59,97 zł miesięcznie. Ostateczna cena kształtuje się w zależności od tego, jaki pakiet telewizyjny wybierze klient wraz z wybraną ofertą Internetu i telefonii komórkowej.

Wraz z ofertą nc+ Internet klient otrzymuje następujący sprzęt do wyboru: przenośny modem Huawei i domowy router D-link DWR-116 oraz tablet LG G 8.0. Za sprzęt można zapłacić jednorazowo w momencie zakupu lub wybrać płatność w ratach. Klienci mogą też skorzystać z własnego sprzętu, dobrać sam modem lub sam router. Każdorazowo klient otrzymuje uniwersalną kartę SIM pasującą do wszystkich urządzeń.

Triple play od nc+ zawiera oferowane obecnie pakiety telewizyjne platformy oraz Internet i usługę telefonii komórkowej dostarczane przy współpracy z P4, operatorem sieci Play.

Ofertę promować będzie kampania reklamowa z udziałem Krzysztofa Stelmaszyka, Rafała Cieszyńskego oraz gościa specjalnego kampanii: kozy. Z kampanii dowiemy się, czego koza nie zeżre oraz dlaczego Internet od nc+ jest kozoodporny. Start kampanii i premiera spotów reklamowych 5 września.
 
Ulotka nc+
 
Ulotka nc+


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...