reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hity lata i Elektryczne Gitary w Kino Polska Muzyka

dodano: 2016-09-01 12:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Kino Polska Muzyka Jaki był największy polski hit tego lata? Telewizja Kino Polska Muzyka zapytała o to swoich widzów. Wyniki zobaczymy w pierwszy weekend września br. (3-4 września br.) w rankingu „Polski przebój lata 2016”. We wrześniu br. stacja pokaże też koncert zespołu Elektryczne Gitary z Przystanku Woodstock. Nadawca zaprasza także na programy „Top 30” i „Polski top tygodnia”.

Kino Polska Muzyka Małgorzata Jamroży „Margaret”, Janusz Panasewicz, Patrycja Markowska i Zygmunt Staszczyk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jaki jest przepis na wakacyjny hit? Refren wpadający w ucho, taneczny rytm, energetyczny teledysk? Kino Polska Muzyka zapytała swoich widzów, które polskie utwory tego lata podbiły ich serca. Wyniki internetowego głosowania poznamy w sobotę, 3 września br. o 16:00 (powtórka w niedzielę, 4 września br. o 20:00) w zestawieniu „Polski przebój lata 2016”. Dodajmy, iż będzie to kolejne zestawienie przygotowane przez widzów kanału (więcej tutaj).
 
„Polski przebój lata 2016” w Kino Polska Muzyka, foto: SPI International B.V.
„Polski przebój lata 2016” w Kino Polska Muzyka, foto: SPI International B.V.
Jakub Sienkiewicz, lider zespołu Elektryczne Gitary, podczas koncertu na Przystanku Woodstock w Kostrzyniu nad Odrą w 2012 roku, foto: Agnieszka Janowska
Jakub Sienkiewicz, lider zespołu Elektryczne Gitary, podczas koncertu na Przystanku Woodstock w Kostrzyniu nad Odrą w 2012 roku, foto: Agnieszka Janowska


We wrześniu br. na antenie Kino Polska Muzyka nie zabraknie też rankingów: „Top 30” i „Polski top tygodnia”. „Top 30” (emisja w niedziele o godzinie 10:00) to jedyny taki ranking w telewizji, w którym notowane są polskie piosenki z ostatnich trzydziestu lat. Zobaczyć tu można więc zarówno Czesława Niemena, Annę Jantar, jak i Bajm, Lady Pank, czy Dawida Podsiadło (więcej tutaj). „Polski top tygodnia” (emisja w soboty o godzinie 18:00) to z kolei zestawienie najpopularniejszych aktualnych hitów (więcej tutaj i tutaj).

W stałym cyklu koncertów z Przystanku Woodstock tym razem zobaczymy występ Elektrycznych Gitar z 2012 roku (więcej tutaj). Z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak: „Co ty tutaj robisz”, „Jestem z miasta”, „Kiler”, „Dzieci wybiegły”, „To koniec”. Emisja koncertu odbędzie się w czwartek, 8 września br. o 22:00 i w niedzielę, 11 września br. o 22:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 371CD

Radio DAB+ oraz UKF/FM. Bluetooth, zegar, budzik, USB. Sterowanie pilotem....

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...