reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Moda na rodzinę” od 5.09 w TVP ABC

dodano: 2016-09-02 02:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP ABC „Moda na rodzinę” W poniedziałek, 5 września br. na antenie kanału TVP ABC zadebiutuje program „Moda na rodzinę” (więcej tutaj). - Program to przyjazna, kompetentna rozmowa z rodzicami o dzieciach i problemach małych i dużych - informuje nadawca. Magazyn będzie emitowany od poniedziałku do soboty o godzinie 21:45. Program poprowadzą Ewa Pietrzak, Agnieszka Porzezińska i Dominika Figurska. Dodajmy, iż ta ostatnia prowadzi także audycję „Polska na dzień dobry. Weekend” w konkurencyjnej TV Republika (więcej tutaj).

TVP ABC „Moda na rodzinę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- TVP ABC jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się anteną, adresującą swoją ofertę programową nie tylko do dzieci i młodzieży, lecz także do ich rodziców i opiekunów. O tym, że antena ma ambicje prowadzenia otwartej, przyjaznej rozmowy również z widzem dorosłym, świadczy oczekiwana z dużym zainteresowaniem premiera nowego programu, zaplanowana na poniedziałek, 5 września br. - informuje nadawca.

Nowy magazyn poradnikowy dla rodziców pod tytułem „Moda na rodzinę” zamierza koncentrować się na promocji stylu życia, w którym troska o rodzinę jest jego ważną i atrakcyjną częścią. - Zadaniem programu jest doskonalenie u widzów umiejętności rodzicielskich. Rodzic oglądający program ma docenić rolę rodziny w życiu oraz świadomość swoich mocnych stron - czytamy w komunikacie.
 
Program „Moda na rodzinę” poprowadzi Dominika Figurska, foto: Jan Bogacz/TVP
Program „Moda na rodzinę” poprowadzi Dominika Figurska, foto: Jan Bogacz/TVP


Jak informuje nadawca, program, nie rezygnując z poradnictwa praktycznego, bardzo przydatnego w codziennych, życiowych sytuacjach, będzie jednak poruszał się głównie w kręgu tematów poważniejszych, takich jak wychowanie, medycyna, finanse rodzinne oraz trudna sztuka planowania domowego budżetu.

Magazyn, którego wydawcą jest Magdalena Wiercioch, poprowadzą trzy doświadczone mamy - dziennikarki Ewa Pietrzak i Agnieszka Porzezińska oraz aktorka Dominika Figurska.

„Moda na rodzinę” - emisja od poniedziałku do soboty (od 5 września 2016 roku) o 21:45 w TVP ABC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...