reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Neohome od firmy Neotion na IBC 2016

dodano: 2016-09-06 18:00 | aktualizacja: 2016-09-09 10:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: Neotion

Neotion Neohome Dostawca rozwiązań zabezpieczeń dla branży pay-tv, firma Neotion, prezentuje swoją nową ofertę Neohome, która ma przyczynić się do wzmocnienia pozycji tej firmy na europejskim rynku inteligentnego domu. Neotion, bazując na sukcesie swojej koncepcji podczas IBC 2015, opracował kompletne i bezpieczne rozwiązanie Smart Home, łączące bramę sieciową z możliwościami automatyki domowej oraz szerokim zakresem łatwych w konfiguracji czujników i akcesoriów ZigBee i Z-Wave w ramach marki Neohome.

Neotion Heohome


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Neohome zapewnia gotowe do wdrożenia rozwiązanie, które umożliwia oferowanie wielu różnorodnych usług Smart Home, przekształcając „tradycyjny dom” w wygodny i bezpieczny „inteligentny dom”. Neohome umożliwia operatorom telekomunikacyjnym i płatnej telewizji, podczas gdy nadal koncentrują się na swojej podstawowej działalności, łatwe wejście na nowy, konkurencyjny i szybko rozwijający się rynek Internetu rzeczy (IoT) z w pełni konfigurowalnym rozwiązaniem typu white-label.

Neotion proponuje swoim klientom-operatorom stanie się częścią globalnego ekosystemu Neohome z ich własną marką i konfigurowalną platformą inteligentnego domu, którą mogą zaoferować swoim obecnym i nowym abonentom. Ekosystem Neohome został zaprojektowany, aby pomóc operatorom w zapewnieniu długoterminowego wzrostu przychodów, wzrostu ARPU i redukcji odpływu abonentów.

W tym celu Neotion współpracuje z wieloma partnerami technologicznymi w zakresie usług platformy chmurowej, oprogramowania, protokołów Internetu rzeczy i akcesoriów automatyki domowej.

Neohome App z prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika jest dostępna na tablety, smartfony i komputery. Pozwala użytkownikom i instalatorom na łatwą integrację i konfigurację wszystkich akcesoriów dla inteligentnego domu. Neohome App może być personalizowana, umożliwiając poszczególnym członkom rodziny tworzenie własnych scenariuszy, w zależności od ich indywidualnych potrzeb.
 

Wejście na rynek inteligentnego domu na pewno nie jest łatwe: powolne wdrażanie, brak interoperacyjności, kluczowa dyferencjacja i znalezienie odpowiedniego modelu biznesowego... Neotion doskonale rozumie, że nie jest w stanie skutecznie konkurować w pojedynkę. To jest powód, dla którego na przestrzeni ostatniego roku poświęciliśmy czas i skierowaliśmy nasze wysiłki na rozwój kluczowych partnerstw, aby mieć pewność, że Neohome stanie się odpowiednim rozwiązaniem zarówno dla naszych klientów, jak i ich konsumentów. Neohome zaczyna skromnie, ale mierzy wysoko, ciągłe się doskonaląc, by wypełnić lukę w zakresie interoperacyjności - wzbogacając wrażenia użytkownika - i oczywiście w zakresie bezpieczeństwa i prywatności, które są najważniejszą kwestią dla konsumentów

- powiedział Olivier Demoly, dyrektor sprzedaży i marketingu Neotion.

Neotion zaprezentuje demo Neohome na swoim stoisku na targach IBC 2016 (9-13 września) w Amsterdamie (hala 5 B53).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...