reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NAGRA głównym partnerem technologicznym SAT KRAK 2016

dodano: 2016-09-07 12:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkrak.com

Nagra Kudelski NAGRA, oddział Grupy Kudelski, specjalizujący się w rozwiązaniach dla telewizji cyfrowej, został głównym partnerem technologicznym wystawy SAT KRAK 2016, która odbędzie się w dniach 6-7 października w Krakowie. Wystawie jak zwykle towarzyszyć będą konferencje, prezentacje i dyskusje panelowe. Głównym tematem SAT KRAK 2016 będzie MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej.

Nagra Kudelski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NAGRA zapewnia rozwiązania zabezpieczeń i multiscreen dla monetyzacji mediów cyfrowych. Firma oferuje dostawcom treści i operatorom telewizji cyfrowej na całym świecie bezpieczne, otwarte, zintegrowane rozwiązania i aplikacje w ramach platform nadawczych, szerokopasmowych i mobilnych, dając atrakcyjne i spersonalizowane wrażania podczas oglądania treści wideo.

W dniach 6-7 października 2016 roku w Hotelu Galaxy w Krakowie odbędzie się dwunasta edycja wystawy telewizji cyfrowej - SAT KRAK 2016. To przedsięwzięcie, które daje wymierne korzyści nie tylko firmom dystrybucyjnym czy producentom, ale także potencjalnym klientom. Dla wystawców jest to szansa na zaprezentowanie swoich produktów, promocję firmy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, możliwość zwiększenia własnych obrotów, zapoznanie się z ofertą konkurencji. Organizator gwarantuje też prezentację nowości rynkowych, pogłębienie wiedzy w dziedzinie technik satelitarnych, a także czynny udział w szeregu konferencji i dyskusji.

Najważniejsze konferencje:

6.10.2016 (czwartek)

12:00 Co MUX 8 zmieni na rynku?

7.10.2016 (piątek)

12:00 Naziemna telewizja cyfrowa – jakość czy ilość? DVB-T czy DVB-T2?
 

Strona internetowa: www.satkrak.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...