reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Televes na wystawie SAT KRAK 2016

dodano: 2016-09-19 11:23 | aktualizacja: 2016-09-19 21:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkrak.com

Televes SAT KRAK 2015 Hiszpańska firma Televes, mająca swój oddział również w Polsce, po raz kolejny weźmie udział w największej w Polsce wystawie telewizji cyfrowej SAT KRAK. Na stoisku firmy Televes będzie można zasięgnąć informacji na temat nowości tego producenta. Biorąc pod uwagę zbliżający się start MUX 8, szczególnie interesujący będzie nowy model anteny V BIII do odbioru sygnału w paśmie VHF. Nie zabraknie innych nowości, a także produktów Televesa cieszących się dużą popularnością od lat.

Televes V BIII


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Televes jest znana z dostarczania kompleksowych rozwiązań dla branży telewizji cyfrowej. Również w tym roku nie zawiedzie swoich stałych klientów i swoje najnowsze produkty zaprezentuje podczas wystawy SAT KRAK 2016 w Krakowie (6-7 października, Hotel Galaxy). Na stoisku firmy Televes będzie można porozmawiać ze specjalistami, którzy chętnie udzielą porad nie tylko profesjonalistom, ale także indywidualnym użytkownikom. Jest to szczególnie istotne ze względu na zbliżający się start MUX 8 - wiele osób może mieć problem z wyborem najlepszych rozwiązań dla odbioru tego nowego, bezpłatnego multipleksu.

Wszystkie zainteresowane osoby firma Televes zaprasza na prezentację, pt. „Zagadnienia techniczne związane z MUX 8”, która odbędzie się w sali konferencyjnej na terenie Hotelu Galaxy. Przedstawiciel firmy Televes wyjaśni, jak rozbudować instalację telewizyjną o MUX 8. Co ważne, wstęp zarówno na wystawę, jak i konferencje SAT KRAK 2016 jest bezpłatny!

Ponadto Televes zgłosił dwa swoje produkty do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016:

1. Antena Televes V BIII do MUX 8/DAB+ do kategorii Najlepsza antena naziemnej TV/DVB-T

Antena V BIII hiszpańskiej firmy Televes to antena typu Yagi, oparta na konstrukcji anteny V (UHF), do odbioru telewizji w pasmie III (174-230 MHz). Składa się z czterech direktorów w dwóch rzędach ułożonych w pionie pod kątem, 4-elementowego reflektora oraz prostego ekranowanego dipola z adapterem impedancji. Adapter impedancji jest zoptymalizowany do odbioru w pasmie 174-230 MHz (kanały 5-12) i wyróżnia się dużym odrzuceniem sąsiednich pasm (FM i UHF). W porównaniu z innymi antenami BIII na rynku, antena V BIII posiada innowacyjny i oryginalny design, optymalizujący długość anteny bez utraty właściwości elektrycznych. Antenę przymocowuje się za pomocą wytrzymałego cybanta, dzięki któremu możliwa jest nieznaczna regulacja poziomu w osi pionowej. Reflektory są mocowane za pomocą mechanizmu krzywkowego wykonanego z zamaku, który ułatwia instalację i zwiększa wytrzymałość montażu. Antena jest pakowana pojedynczo.

2. Wzmacniacze Televes z systemem USOS do kategorii Najlepsze akcesoria

Firma Televes ma w swojej ofercie również wzmacniacze masztowe oraz domowe z przełącznikiem filtracji zakłóceń LTE 800/4G. Gama obejmuje wzmacniacze masztowe o bardzo niskim współczynniku szumów oraz wzmacniacze domowe. Urządzenia są wyposażone w nowy system USOS (User Selectable Output Signal – Poziom Sygnału). Charakteryzują się znacznie mniejszą obudową oraz połączeniem EasyF. Za pomocą USOS, użytkownik wybiera pożądany poziom wyjścia, a urządzenie automatycznie reguluje się w czasie, dostosowując się do wariacji otrzymywanego sygnału. Dzięki przełącznikowi C60/C69 aktywuje się filtr przeciw zakłóceniom pochodzącym z LTE 800/4G. Wzmacniacze te mogą być stosowane przy różnych warunkach odbierania sygnału, przed i po wykorzystaniu dywidendy cyfrowej, przed i po wyłączeniu analogowym ze zmianą kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...