reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Corab na wystawie SAT KRAK 2016

dodano: 2016-09-22 10:23
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkrak.com

Corab 25 lat Firma Corab z Olsztyna zaprezentuje swoje najnowsze produkty i rozwiązania na wystawie telewizji cyfrowej SAT KRAK 2016. Choć Corab jest znany przede wszystkim z dostarczania anten satelitarnych wysokiej jakości, to w asortymencie tej firmy można znaleźć również anteny naziemne, anteny LTE, uchwyty, rozwiązania dla SMATV (multiswitche, wzmacniacze, rozgałęźniki, itd.) i inne. Corab to również producent systemów mocowań paneli fotowoltaicznych.

Corab SAT KRAK 2015


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wystawa telewizji cyfrowej SAT KRAK 2016 odbędzie się w dniach 6-7 października w Hotelu Galaxy w Krakowie. Wstęp zarówno na targi, jak i towarzyszące konferencje jest bezpłatny. Tematem przewodnim SAT KRAK 2016 jest MUX 8. Pierwszego dnia wystawy (czwartek) odbędzie się konferencja, która będzie ściśle związana z tym tematem.

Firma Corab zgłosiła dwa produkty do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016:

1. Antena Corab Combo HD do kategorii Najlepsza antena naziemnej TV/DVB-T

Profesjonalna antena do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Innowacją jest możliwość odbioru w paśmie VHF i UHF, co sprawia, ze antena jest uniwersalna. Wykonana z najwyższej jakości komponentów, mogąca przetrwać najcięższe warunki pogodowe. Zastosowane aluminium jest anodowane. System ‘click’ umożliwia łatwy i szybki montaż bez użycia narzędzi. Antena Corab Combo HD jest gotowa do odbioru: HDTV, DVBT, DVB-T2, przygotowana do odbioru MUX 8.

Cechy:
- LTE ready,
- łatwość montażu,
- wysoka jakość oraz wytrzymałość,
- wykonana z najwyższej jakości komponentów,
- system cilck.

2. Uchwyt ścienno-balkonowy USBC 38 do kategorii Najlepsze akcesoria

Uniwersalny uchwyt 2 w 1. Zastępuje on 4 podstawowe używane przez instalatorów uchwyty. Balkonowy czołowy w dwóch wariantach 30/40 cm oraz ścienny 30 i 40 cm. Uchwyt ścienno-balkonowy, łatwy w montażu przy pomocy 4 śrub lub 2 cybantów. Uchwyt występuje w dwóch wariantach długości 300 i 400 mm. Produkt certyfikowany przez TÜV Rheinland Polska charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością i niezawodnością. Certykat potwierdza spełnienie przez produkt wszelkich wymagań bezpieczeństwa i wysoka wytrzymałość mechaniczna. Produkt wykonany z najlepszej stali cynkowanej galwanicznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...