reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TechniSat na wystawie SAT KRAK 2016

dodano: 2016-09-29 16:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkrak.com

TechniSat IFA 2016 Na wystawie SAT KRAK 2016 w Krakowie swoje produkty zaprezentuje TechniSat, co z pewnością ucieszy entuzjastów nowinek technologicznych z branży telewizji cyfrowej. Niestety w poprzednich latach firmie nie udało się uczestniczyć w tych największych branżowych targach, ale wiadomo już, że w tym roku stanie na wysokości zadania i nie zawiedzie polskich fanów produktów marki TechniSat. Przypominamy, że wystawa SAT KRAK 2016 odbędzie się w dniach 6-7 października br. w Hotelu Galaxy w Krakowie - wstęp bezpłatny!

TechniSat IFA 2016


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa TechniSat projektuje i produkuje urządzenia elektroniki użytkowej, jak również produkty informatyczne – wszystko to na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia w 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii cyfrowej w Niemczech i Europie.

Dzięki rozszerzeniu swojej oferty o telewizory LCD, samochodowe odbiorniki radiowe, nawigacje oraz produkty komputerowe, TechniSat oferuje obecnie kompletną gamę produktów. Produkty TechniSat to synonim najwyższej jakości, gdyż są produkowane we własnych zakładach produkcyjnych na terenie Unii Europejskiej. Innowacyjne produkty są projektowane w centrum badań i rozwoju w TechniSat Digital w Dreźnie (Niemcy). Produkcja ma miejsce w trzech fabrykach w Niemczech: TechniSat Elektronik Thüringen GmbH (Dippach/ Eisenach), TechniSat Vogtland GmbH (Schöneck) i TechniSat Teledigital GmbH (Stassfurt), oraz jednej fabryce w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Obornikach Śląskich pod Wrocławiem. Dystrybucja produktów następuje przez autoryzowanych profesjonalnych sprzedawców TechniSat. Działy Sprzedaży i Serwisu obsługują i zaopatrują w produkty TechniSat ponad 10.000 sklepów na terenie całych Niemiec i Europy.

TechniSat Digital S.A. w Luksemburgu koordynuje eksport produktów TechniSat na cały świat. Działalność TechniSat Radio Bouquet organizuje oddział w Berlinie.

Wyjątkowo wysoka jakość produktów TechniSat znajduje od wielu lat potwierdzenie w świetnych rezultatach testów, przeprowadzanych przez niezależnych specjalistów i dziennikarzy.

Firma TechniSat zgłosiła dwa produkty do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016:

1. TechniYagi HDT-a do kategorii Najlepsza antena NTC

TechniYagi HDT-a LTE to nowoczesna, aluminiowa antena kierunkowa stworzona do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T/T2) w jakości Full-HD bez zakłóceń LTE z odległości 80-100km. Antenę TechniYagi HDT-a LTE wykonano w technologii EasyMount, umożliwiającej szybkie złożenie i montaż anteny. Antena TechniYagi HDT-a LTE to idealne połączenie dużego zysku, doskonałej kierunkowości z lekką i wytrzymałą aluminiową konstrukcją.

2. TechniSat DIGIT ISIO STC UHD do kategorii Najlepszy produkt na rynku

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy TechniSat do odbioru telewizji w jakości UHD/4K (HDMI 2.0 / HDCP 2.2 / H.265 HEVC). Urządzenie to, wyposażone zostało w niespotykany na rynku Xtra Tuner (potrójny tuner Twin), dzięki czemu może zastąpić 5-7 dekoderów poprzedniej generacji. Dodatkowo model ten ma możliwość rozbudowy o zewnętrzny dysk twardy dzięki obecności najnowocześniejszych złącz USB 3.0.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...