reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Informacyjno-publicystyczne pasmo w kanale Nowa TV

dodano: 2016-09-30 14:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Nowa TV Jak poinformował nadawca, szykująca się do startu telewizja Nowa TV będzie stacją o charakterze uniwersalnym. W ramówce, oprócz seriali, filmów i programów rozrywkowych, ważną pozycję zajmą codzienne informacje i publicystyka. Wśród gwiazd kanału znajdą się m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Jarosław Kulczycki, Marek Czyż czy Tomasz Sygut. Stacja ma być dostępna w uruchamianym właśnie ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), w przekazie satelitarnym oraz w sieciach kablowych i IPTV (jego dodanie zapowiedział m.in. operator sieci Asta-Net - więcej tutaj). Według zapowiedzi Nowa TV rozpocznie nadawanie 28 października br. (więcej tutaj)

Nowa TV Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Skład zespołu informacyjno-publicystycznego, którego szefem jest Tomasz Sygut, tworzy kilkunastu dziennikarzy pracujących w Warszawie oraz blisko 100 reporterów w całej Polsce. Są to reporterzy m.in. lokalnych stacji radiowych wchodzących w skład Grupy ZPR Media, z kilkudziesięciu newsroomów, m.in. w Łodzi, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście, Rzeszowie, Lublinie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Poznaniu oraz na Górnym Śląsku.

Nowa TV stawia na osobowości telewizyjne dobrze znane widzom. Na antenie, w roli prowadzących wieczorne wydanie programu informacyjnego, widzowie zobaczą Marka Czyża, Joannę Dunikowską, Jarosława Kulczyckiego oraz Beatę Tadlę. Jak zapowiada nadawca, co wieczór para prezenterów przedstawiać będzie tematy i problemy interesujące widzów z każdego zakątka Polski. Wyróżnikiem programu będzie sposób prezentowanych na antenie zagadnień oraz przejrzysty, nienacechowany język przekazu.

- Chcemy, aby nasz program wyróżniał się w informacyjnym gąszczu formą prezentowania newsów. Położymy akcenty na tematy, których dzisiaj brakuje w głównych serwisach informacyjnych. Będziemy dalej od polityki, a bliżej ludzi i ich codziennych spraw. Najważniejszym punktem odniesienia będzie dla nas człowiek. Pokażemy, jak zmieniająca się rzeczywistość wpływa na jego życie

- przekonuje Tomasz Sygut.


Jak zapowiada nadawca, Nowa TV będzie ogólnodostępną, bezpłatną telewizją skierowaną do całej rodziny. W swoim portfolio ma programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV będzie stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych będą dotyczyć najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

49 zł Więcej...