reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dyrektor TVP Polonia zwolniona

dodano: 2016-09-30 16:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: press.pl/wirtualnemedia.pl

Magdalena Tadeusiak TVP Według informacji „Presserwis”, w wyniku decyzji prezesa TVP, Jacka Kurskiego, doradca zarządu Telewizji Polskiej, Jan Maria Tomaszewski, rozstaje się z TVP. Siostrzeniec matki Jarosława Kaczyńskiego został zatrudniony w TVP jako doradca zarządu, po tym jak prezesem telewizji publicznej został Jacek Kurski. Z TVP musi odejść podobno także Magdalena Tadeusiak, dyrektor TVP Polonia.

TVP Polonia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biuro prasowe TVP nie odpowiedziało „Presserwisowi” na pytanie o przyczyny rozstania z Janem Marią Tomaszewskim. Wraz z kuzynem Jarosława Kaczyńskiego z Telewizji Polskiej muszą odejść: Wojciech Hoflik - dyrektor Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej i pełnomocnik zarządu ds. utworzenia Agencji Kreacji Filmów i Seriali, Krzysztof Lenarczyk - zastępca dyrektora APTiF ds. kreacji i rozwoju, a także Magdalena Tadeusiak - dyrektor TVP Polonia, dowiedział się „Presserwis”.

Magda Tadeusiak została dyrektorem TVP Polonia w drugiej połowie stycznia br. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w TVP jako dziennikarka i wydawca, była korespondentką w Paryżu i Brukseli.

Według informacji wirtualnemedia.pl, Jan Maria Tomaszewski, Wojciech Hoflik, Krzysztof Lenarczyk i Magdalena Tadeusiak zakończą pracę w TVP po zakończeniu okresu wypowiedzenia przysługującego każdemu z nich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...